کد خبر: 49989 A

پیر موذن به ایلنا خبر داد؛

اعضای فراكسیون كارگری به دنبال این هستند تا در سال آینده حقوق كارگران را افزایش دهند/ اعضای كمیسیون صنایع و معادن در راستای افزایش لجام گسیخته قیمت خودرو كمیته ای را تشكیل داده‌اند.

عضو كمیسیون صنایع ومعادن گفت: اعضای فراكسیون كارگری در نظر دارد تا در هفته جاری با حضور سرپرست وزرات كار رفاه و تامین اجتماعی و اعضای فراكسیون كارگری و در زمینه مشكلات و دغدغه كارگران جلسه ای را تشكیل دهند.

كمال الدین پیر موذن در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، گفت:اعضای فراكسیون كارگری به دنبال این هستند تا در سال آینده حقوق كارگران را افزایش دهند.

عضو هیات رئیسه فراكسیون كارگری در مجلس گفت: به دلیل مشكلات و معضلات اقتصادی در سال جاری  لازم است كه در سال آینده حداقل حقوق كارگران دوبرابر حقوق  فعلی شان شود.

عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه بیان كرد:اعضای فراكسیون كارگری در نظر دارد تا در هفته جاری با حضور سرپرست وزرات كار رفاه و تامین اجتماعی و اعضای فراكسیون كارگری در زمینه مشكلات و دغدغه كارگران جلسه ای را تشكیل دهند.

نماینده اردبیل نمین نیر و سر عین در خانه ملت گفت:اعضای كمیسیون صنایع و معادن در راستای افزایش لجام گسیخته قیمت خودرو كمیته ای را تشكیل داده اند تا از نزدیك مشكلات و روند افزایش قیمت خودرو را بررسی كنند.

عضو كمیسیون صنایع و معادن گفت: معاون ریاست جمهوری ، روسای دو شركت بزرگ خودرو سازو سازمان حمایت از مصرف كنندگان و اعضای كمیسیون صنایع معادن از اعضای این كمیته محسوب می شوند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس عضو هیات رئیسه فراکسیون کارگری در مجلس نماینده اردبیل نمین نیر و سر عین در خانه ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر