کد خبر: 49243 A

ندیمی در گفتگو با ایلنا:

ایشان همانطور كه بارها فرموده‌اند دو جناح را دو بال نظام می‌دانند و به وجود سلایق مختلف در كشور معتقدند و به آنها بها می‌دهند.

ایلنا: ایرج ندیمی گفت: رهبر معظم انقلاب در تقسیم بندی که از خودی و غیر خودی داشتند شاخص‌ها را اعلام کردند و هر اصلاح طلب یا اصول گرایی بر این اساس، جایگاهش در حاکمیت و نظام مشخص است.

نماینده لاهیجان در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به دیدار شخصیت‌های اصلاح طلب با رهبر انقلاب اظهار داشت: قانون اساسی و جایگاه ولایت فقیه دو اصل مهم است که فعالان سیاسی چه اصلاح طلب و چه اصول گرا باید بر اساس آن حرکت کنند و هر کس به این دو محور وحدت، باور داشته باشد به این معنا است که در چارچوب نظام حرکت می‌کند.

وی گفت: دیدار اخیر اصلاح‌طلبان با رهبری نشانه منش رهبری به عنوان شخصیت اول نظام و كشور است.ایشان همانطور كه بارها فرموده‌اند دو جناح را دو بال نظام می‌دانند و به وجود سلایق مختلف در كشور معتقدند و به آنها بها می‌دهند.

وی گفت:اصلاح‌طلبان اعتقاد قوی به اسلام و نظام و رهبری و قانون اساسی دارند و این دیدار حامل این پیام بوده است که ما اصلاح‌طلبان محور وحدت یعنی رهبری و قانون اساسی را باور داریم و خود را زیر چتر رهبری و قانون می‌دانیم و  منافع ملت و نظام را دنبال می‌كنیم.

وی ادامه داد: این دیدار مثبت بود و نشانه باور به عامل وحدت در نظام جمهوری اسلامی بود.

ندیمی تاکید کرد: اصلاح طلبان با این دیدار اعلام کردند که در چارچوب قانون عمل می‌کنند و اینکه ما با هر دیدگاه و سلیقه‌ای كه داریم به قانون اساسی وفاداریم و به طور کامل همه مفاد آن را قبول داریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر