کد خبر: 48862 A

نعمتی در گفت‌و‌گو با ایلنا:

با بردن پول به سمت تولید می‌توان بسیاری از مشكلات موجود در كشور را حل و فصل كرد/ پیش فروش سكه نه تنها مشكلی را حل نمی‌كند بلكه التهاب‌های كاذبی را در كشور ایجاد می‌كند.

ایلنا: عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پرداخت‌های نقدی به جامعه باعث می شود تا تورم در كشور بالا رود و مقام معظم رهبری فرموده اندكه مشكلات معیشتی مردم را حل كنید و مشكلات با 70 هزار تومان قابل حل نیست.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در رابطه با عرضه سكه در جامعه برای كاهش تورم گفت: این كارها امروز در جامعه نخ نما شده است.

وی در ادامه افزود: باید به دنبال راهكارهای اصلی كه بردن پول به بخش تولید است انجام دهیم تا گردش مشروع و ارزش افزوده برای كشور ایجاد شود.

عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح كرد: پیش فروش سكه نه تنها مشكلی را حل نمی كند، بلكه التهاب های كاذبی را در كشور ایجاد  می كند و بصورت انتزاعی توقع مردم را بالا می برد.

وی در خصوص جلسات مشترک دولت و مجلس خاطرنشان كرد: اگر قرار است نشستی بین دولت و مجلس باشد باید مثل همه مسائل تعدادی از نمایندگان را درصحن علنی انتخاب كنند و تصمیم گیرنده كل نمایندگان در صحن باشند.

نعمتی بیان داشت: بحث‌هایی كه ما شنیده ایم بحث های كارشناسی نبوده و بحث معیشتی است كه باید چكش‌كاری شود.

عضو كمیسیون صنایع و معادن در مجلس بیان كرد: پرداختی نقدی به جامعه باعث می شود تا تورم در كشور بالا رود و مقام معظم رهبری فرموده اندكه مشكلات معیشتی مردم را حل كنید و مشكلات با 70 هزار تومان قابل حل نیست.

نعمتی در خصوص فعالیت‌های انتخاباتی اصولگرایان اظهار داشت:رسیدن به كاندیدای واحد كه بخواهد نظر همه اصولگراها را جلب كند كار سختی است و فكر می كنم اصولگراها باید از بسیاری از خواست‌های خود در این زمینه بگذرند و این دور از ذهن نیست كه این در جامعه محقق شود.

وی بیان داشت: ما كاندیداهایی را داریم كه بتوانند نظر 50 درصد اصولگرایان را به خود جلب كنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس نماینده مردم همدان در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر