کد خبر: 47636 A

بخشایش در گفت‌و‌گو با ایلنا؛

تا انتخابات ریاست جمهوری در ایران هیچ حرکتی از جانب دو گروه مذاکره کننده انجام نمی‌شود/ هر زمان که تحریم‌ها که بر اثر فشار‌ها بر ایران گذارده شده است برداشته شود نتیجه‌اش این است که ایران با ۵+۱ به توافقاتی رسیده اند/ آمریکا به دلیل اینکه بتواند نیروی خود در ایران را بر سر کار بیاورد فشار‌ها را بر ایران بیشتر خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: به اعتقاد من مذاکرات ایران با ۵+۱ تا انتخابات ریاست جمهوری به نتیجه‌ای منجر نخواهد شد چرا که آنها به دنبال توافق با ایران نیستند.

احمد بخشایش در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با نتیجه مذاکرات ایران با ۵+۱ گفت: هر زمان که تحریم‌ها برداشته شود می توان گفت که ایران با ۵+۱ به توافقاتی رسیده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: آمریکا به دلیل اینکه بتواند عوامل خود در ایران را بر سر کار بیاورد فشار‌ها را بر ایران بیشتر خواهد کرد و تحریم‌ها و تهدید‌ها از جمله این فشار‌ها بشمار می‌رود.

نماینده اردستان در خانه ملت اظهار داشت: اگر در انتخابات ریاست جمهوری فردی روی كار بیاید که اندیشه‌هایش همسو با مقام معظم رهبری باشد قطعا آمریکا و دیگر اعضای گروه ۵+۱ با یاس اقدامات خصمانه خود را دنبال خواهند كرد اما اگر فردی بر روی کار آید که با اندیشه‌های رهبر انقلاب فاصله داشته باشد رفتار آنان نیز تغییر پیدا كرده و در راستای تقویت عامل خود حركت خواهند کرد.

بخشایش گفت: تا انتخابات ریاست جمهوری در ایران هیچ حرکتی از جانب دو گروه مذاکره کننده انجام نمی‌شود چراکه هر تغییری اگر بخواهد روی دهد طرف مقابل آن را نخواهد پذیرفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی در مجلس در پایان در خصوص تدوین برنامه امنیتی انتخابات در سال ۹۲ گفت: این موضوع در کمیسیون بحث نشده و قرار است اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی به این موضوع بپردازند.

نماینده اردستان در خانه ملت عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی در مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر