کد خبر: 4591 A

جلسه غیر علنی مجلس برای بررسی نوسانات بازار ارز برگزار شد؛

در جلسه علنی پیشین مجلس شورای اسلامی، وزیر اقتصاد طی نطقی متذكر شده بود كه بحران ارز ارتباطی با این وزارت خانه ندارد و او به واسطه اختیاراتش، ملزم به پاسخگویی نیست.

علیرغم تاکید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد مبنی بر اینکه در مورد بازار ارز بانک مرکزی تصمیم می گیرد نه وزارت اقتصاد در جلسه غیر علنی امروز نمایندگان بهمنی رئیس کل بانك مركزی جمهوری اسلامی، حضور نداشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دومین جلسه غیر علنی مجلس پس از نوسانات اخیر بازار ارز و سکه که باعث افت شدید ارزش ریال شده است با حضور شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و معاون بانک مرکزی برگزار شد در این جلسه همچنین وزیر نفت نیز گزارشی درباره تحریم‌ها به نمایندگان ملت ارائه داد.

در همین باره ایرج ندیمی عضو كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن اشاره به عدم حضور رئیس بانك مركزی در صحن غیر علنی گفت: رئیس بانك مركزی در صحن علنی امروز مجلس حضور نداشت. وزیر نفت، معاون برنامه ریزی و بودجه و همچنین معاون محمود بهمنی در این جلسه غیر علنی حاضر شدند.

در جلسه علنی پیشین مجلس شورای اسلامی، وزیر اقتصاد طی نطقی متذكر شده بود كه بحران ارز ارتباطی با این وزارت خانه ندارد و او به واسطه اختیاراتش، ملزم به پاسخگویی نیست. این در حالی است كه صحن غیر علنی امروز مجلس شورای اسلامی همچنان بدون حضور رئیس بانك مركزی و تنها با حضور معاون وی تشكیل شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر