کد خبر: 4541 A

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

هرچند که مسئولان ارشد دولتی گفته بودند نرخ ارز پائین می‌آید و قیمت‌ها شکسته می‌شود، ولی این امر تحقق نیافته و ما همچنان منتظر تحقق وعده مسئولان هستیم.

ایلنا - آستارا: نماینده آستارا و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: گرانی و تورم اشک مردم ولایت مدار ایران را در آورده است و از مسئولان کشوری و گیلان می‌خواهم فکری به حال این مردم شریف کنند.

صفر نعیمی زر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در آستارا با تاکید بر اینکه قیمت ارز در کشور ثبات ندارد، اظهار کرد: علیرغم اینکه نمایندگان مجلس یکی دو بار سئوال کردند و وزیر اقتصاد را به خانه ملت کشاندند ولی رئیس کل بانک مرکزی تاکنون در مجلس حضور پیدا نکرده و همه تقصیر‌ها گردن وزیر اقتصاد افتاده است.

وی خاطر نشان کرد: هرچند که مسئولان ارشد دولتی گفته بودند نرخ ارز پائین می‌آید و قیمت‌ها شکسته می‌شود، ولی این امر تحقق نیافته و ما همچنان منتظر تحقق وعده مسئولان هستیم.

نماینده آستارا اضافه کرد: به عنوان یک شهروند ایرانی، سرباز ولایت، نوکر و خدمتگزار ملت بزرگوار ایران در خانه ملت از مسئولان نظام و همه دست اندرکاران کشور که مسوولیت دارند به طور جدی و عاجزانه می‌خواهم فکری به حال مردم بکنند.

نعیمی زر با اشاره به سخنان امام راحل که فرمود یک موی کوه نشینان را به ۱۰۰کاخ نشین نمی‌دهم، بیان داشت: ما باید هوای این قشر ضعیف جامعه را داشته باشیم.

وی اذعان داشت: اشک مردم از گرانی درآمده و مردم در رنجند و زجر می‌کشند، همانطور که آنان به دلیل ولایت مداری و تعلق خاطر به ولایت مطلقه فقیه و رهبری عزیز و عظیم جامعه اسلامی، وضعیت کنونی مملکت را تحمل می‌کنند، مسئولان نیز به فکر حل مشکل آنان باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر