کد خبر: 41849 A

کوثری در گفت‌و‌گو با ایلنا؛

نیروی انتظامی موظف شد تا اشخاصی که به این بیماری خانمان سوز گرفتار شده‌اند را از سطح شهر جمع آوری کرده و برای درمان به مکان‌های بازپروری به مدت سه تا چهارماه منتقل کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: نیروی انتظامی استان تهران مسوول جمع آوری معتادین از سطح خیابان‌ها و انتقال آن‌ها به مکان‌های بازپروری است.

اسماعیل کوثری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با نشست مجمع نمایندگان تهران با استاندار و نماینده شهرداری و سازمان مبارزه با مواد مخدر گفت: جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران با مسولان شهر تهران پیرو بازدید ۵ نفر از نمایندگان از مکان باز پروری که شهردار تهران برای معتادین در نظر گرفته است برگزار شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: در جلسه امروز  نمایندگانی از استانداری تهران، شهرداری،فرمانده انتظامی تهران بزرگ و معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر حضور داشتند.

وی افزود: در این جلسه اعضای مجمع نمایندگان مجلس و مسولان شهرداری و استانداری تهران و معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر به این نتیجه رسیدند که شهرداری تهران دو مکان و استانداری تهران نیز دو مکان دیگر در اختیار سازمان مبارزه با مواد مخدر قرار دهند.

نماینده تهران در خانه ملت بیان کرد: در این جلسه فرمانده نیروی انتظامی هم موظف شد تا اشخاصی را که به این بیماری خانمان سوز گرفتار شده‌اند را از سطح شهر جمع آوری کرده و برای درمان به این مکان‌ها به مدت سه تا چهارماه منتقل کند.

کوثری اظهار داشت: اعضای مجمع نمایندگان استان تهران نیز بر این توافقات نظارت خواهند کرد تا توافقات بدرستی اجرا شود و چهره شهر از این وضعیت خارج شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این نشست در خصوص جدایی ری از تهران و دیگر مسائل  صحبتی مطرح نشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نماینده تهران در خانه ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر