کد خبر: 39862 A

نوری در مخالفت با پیشنهاد ندیمی:

اگر بخواهیم سیاست گذاری های استراتژیک را از این قانون حذف کنیم مساله اساسی را در اجرای قانون سیاست گذاری از وزارت کشاورزی گرفته‌ایم.

 نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما بخواهیم سیاست گذاری ها را از وزارتخانه ها خارج کنیم قطعا برخلاف بیانات مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا نوری در شصت و دومین جلسه صحن علنی دور نهم مجلس شورای اسلامی در مخالفت با پیشنهاد ایرج ندیمی گفت:‌ سیاست های کلی و استراتژیک در یک وزارتخانه اجرامی شود و ما باید انتظار داشته باشیم که سیاست های استراتژیک در خود وزارتخانه ها مطرح کنیم و این امر غلطی است که وزارتخانه بخواهد برای اجرای سیاست های استراتژیک خود با دیگر وزارتخانه ها هماهنگ شود.

وی افزود: وزارتخانه ها برای اجرای مقاصد کلان آن وزارتخانه باید کارهای اساسی و استراتژیک را برای خود تعریف کنند و درحوزه اجرا ورود پیدا کنند.

نوری در پایان با بیان این مطلب که تعریف سیاست گذاری در وزارتخانه ها مخصوصا در بخش کشاورزی خلاف بیانات مقام معظم رهبری است گفت: اگر ما بخواهیم سیاست گذاری های استراتژیک را از این قانون حذف کنیم مساله اساسی را در اجرای قانون سیاست گذاری از وزارت کشاورزی گرفته ایم چراکه وزارت کشاورزی باید مدل علمی حرکت خود را برای رسیدن به اهداف کشاورزی کلان کشور تبیین کند.

مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر