کد خبر: 39844 A

ثروتی در موافقت با پیشنهاد فولادگر:

اگر ما نخواهیم این کالاهای اساسی و استراتژیک را مشخص در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار دهیم قطعا وزارت جهاد نیز نمی تواند وظایفش را به خوبی انجام دهد.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: کالاهای اساسی و استراتژیک نیاز امروز جامعه است و وزارت کشاورزی در تامین این کالاها باید تاکید داشته باشد و مرکز پژوهش های مجلس نیز به کالاهای اساسی و استراتژیک توجه ویژه دارد.

به گزارزش خبرنگار ایلنا موسی الرضا ثروتی در شصت و دومین صحن علنی دور دوم مجلس شورای اسلامی با موافقت با پیشنهاد حمید رضا فولادگر گفت: پیشنهاد فولادگر پیشنهاد جامع و کاملی است چراکه کالاهای اساسی و استراتژیکی را مطرح می کند و طیف وسیع وگسترده ای از کالاها از جمله پیله کرم ابریشم، طیور و فراورده های لبنی را بیان می کند.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محسبات مجلس گفت:در پیشنهاد فولادگر کالاهای اساسی و استراتژیک امروز مورد نیاز جامعه است و جهاد کشاورزی می بایست برای این کالاها تاکید داشته باشد و مرکز پژوهش های مجلس نیز کالاهای اساسی و استراتژیک را مورد توجه خود قرار داده است.

وی بیان کرد: اگر ما نخواهیم این کالاهای اساسی و استراتژیک را مشخص در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار دهیم قطعا وزارت جهاد نیز نمی تواند وظایفش را به خوبی انجام دهد و تنظیم بازار را در اختیار بگیرد و مشکلات را به طور جامع حل و فصل کند.

مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر