کد خبر: 33476 A

کوثری در سالگرد یادبود ذبیح الله بخشی:

در زمان جنگ برخی از مسئولان که به دیدار امام(ره) می رفتند تنها از مشکلات حرف می زدند و به دنبال روحیه دادن به امام نبودند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حاج بخشی هر زمانی که به دیدار امام (ره)‌نائل می شد قناصه ای که از دشمن به غنیمت گرفته بود را  با خود  می برد و با این کارش به امام (ره)روحیه می بخشید.

به گزارش خبرنگار ایلنا اسماعیل کوثری در اولین سالگرد یادبود ذبیح الله بخشی ضمن بیان خاطره ای از حاج بخشی در جبهه های جنگ گفت: فداکاری حاج آقا بخشی تنها برای خدا بود و هیچ گاه از یاد خدا غافل نشد.

وی افزود: در زمانی که فرزند و داماد ایشان در جبهه جنگ علیه دشمن شهید شدند، وقتی حاج بخشی به جمع دیگر هم رزمانش آمد از ایشان سوال کردند که کجا می روی گفت به جنگ صدام می روم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درادامه خاطرنشان کرد: فداکاری حاج بخشی برای دفاع از نظام بود که خود این موضوع رمز موفقیت حاج بخشی در جبهه های جنگ بود.

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اگر انسانی خدایی شود همه کارها و فعالیتش نیز خدایی می شود گفت: حاج بخشی بعد از جنگ باغ کوچکی داشت که از پدر به وی ارث رسیده بود و برای این که در راستای خودکفایی که شعار مقام معظم رهبری و رهبر انقلاب حرکت کند در این باغ به باغداری مشغول شد.

وی در ادامه گفت: حاج بخشی زمانی که به دیدار امام (ره)‌نائل می شد قناصه ای که از دشمن به غنیمت گرفته بود را با خود همراه می برد و با این کارش به امام روحیه می داد اما در همان زمان برخی از مسئولان زمان که به دیدار امام(ره) می‌رفتند تنها از مشکلات حرف می زدند و به دنبال روحیه دادن به امام نبودند.

عضو کمیسوین امنیت ملی و سیاست خارجی نماینده تهران ری و شمیرانات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر