کد خبر: 3223 A

احمدی لاشکی در گفتگو با ایلنا؛

احتمال دارد حاجی بابایی در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات حضور یابد/طرح تعیین نیروهای خدمتی از الویت‌های کاری کمیسیون بعد از تعطیلات است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در زمان تعطیلات یعنی روزهای ۱۴ و ۱۵ شهریور ماه در مشهد مقدس تشکیل جلسه می‌دهد. 

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در زمان تعطیلات در مشهد مقدس تشکیل جلسه می‌دهد گفت: اعضا کمیسیون آموزش و تحقیقات با حضور برخی از مسئولان دولتی در وزارت خانه علوم و تحقیقات و آموزش پرورش پیرامون مباحث آموزش و پرورش و تحقیقات عالی در روزهای ۱۴ و ۱۵ در مشهد مقدس تشکیل جلسه می‌دهند. 

نماینده چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال بسیار زیاد دارد برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان حاجی بابایی و دیگر مسئولان وزارت علوم و آمئوزش و پروش در جلسه کمیسیون حضور خواهند یابند. 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوعات مورد پیگیری اعضا توسط هیئت رئیسه دسته بندی شده‌اند گفت: در پایان تعطیلات مجلس اعضا در نظر دارند طرح تعیین نیروهای خدمتی و شرکتی موسسات آموزشی و پیش دبستانی را که روزهای قبل از تعطیلات مجلس نیمه تمام مانده است را درصحن و کمیسیون بررسی کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر