کد خبر: 23132 A

حجت الاسلام برومند در گفت‌و‌گو با ایلنا:

برای اینکه ارتباط روحانیون مجلس با مراجع قم بیشتر شود در نظر داریم از میان خودمان یک نفر را در قم مستقر کنیم.

عضو کمیسیون کشاورزی آب ومنابع طبیعی در خانه ملت گفت:  چهره افراد استوار نظام هیچ زمانی تخریب نمی‌شود و اگر این کار نیز از رسانه‌ای صورت پذیرد بسیار مذموم و غیر منصفانه‌ خواهد بود.

حجت السلام حبیب برومند در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با تخریب چهره‌های شاخص از سوی برخی رسانه‌ها گفت: این گونه برخورد‌ها برخورد مذموم و ناپسندی است.  ما نه تنها حق نداریم چهره‌های شاخص انقلابی و کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری را مخدوش کنیم بلکه تخریب چهره‌های افراد عادی نیز از سوی رسانه‌ها نه شرعا نه قانونا برای ما مجاز نیست.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان و رسانه‌ها و ملت این را باید بدانند که انتخاب چهره اصلح کاندیداتوری ریاست جمهوری با تایید شورای نگهبان است.

نماینده پارس آباد و بیله سوار در خانه ملت گفت:  چهره افراد استوار هیچ زمانی تخریب نمی‌شود و اگر این کار نیز از رسانه‌ای صورت پذیرد بسیار مذموم و غیر منصفانه‌ای انجام داده‌اند.

وی درادامه دررابطه با برنامه فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای فراکسیون هر ماه گرد هم جمع می‌آیند و در راستای موضوعات ارتقای سطح مذهبی مجلس گفت‌و‌گوهایی صورت خواهد گرفت.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی در ادامه تصریح کرد: برای اینکه ارتباط روحانیون مجلس با مراجع قم بیشتر شود در نظر داریم از میان خودمان یک نفر را در قم مستقر کنیم.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی نماینده مردم بیله سوار و پارس آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر