کد خبر: 19849 A

برای بررسی مرگ وبلاگ نویس ایرانی؛

قبل از اینکه اتفاق مذکور دستمایه رسانه‌های بیگانه شود، قوه قضائیه باید در این باره وارد عمل می‌شد و تحقیقات لازم را بعمل می‌آورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جزئیات رسیدگی به پرونده وبلاگ نویس ایرانی در کمیته امنیت این کمیسیون را تشریح کرد.


احمد بخشایشی در این زمینه به خبرنگار پارلمانی ایلنا گفت: مسئولیت رسیدگی به پرونده وبلاگ نویس ایرانی برعهده کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گذاشته شده است که در این راستا به زودی از زندان رباط کریم بازدید می‌کنیم.


وی افزود: برای بررسی بهتر این پرونده، علاوه بر دیدار از زندان رباط کریم و ملاقات با مسئولان آن با افرادی که در این زندان، زندانی هستند نیز دیدار خواهیم داشت تا ابعاد پرونده مرگ وبلاگ نویس ایرانی روشن شود.


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به عملکرد رسانه‌های خارجی و برداشت‌های نادرست از این اتفاق گفت: ضمن تاکید بر اهمیت این مساله یادآور می‌شوم در کشورما مسائل مهمتری هم وجود دارد که رسانه‌های بیگانه برای اینکه بگویند در ایران نقض حقوق بشر می‌شود به آن‌ها توجهی نمی‌کنند.


بخشایشی تاکید کرد: قبل از اینکه اتفاق مذکور دستمایه رسانه‌های بیگانه شود، قوه قضائیه باید در این باره وارد عمل می‌شد و تحقیقات لازم را بعمل می‌آورد و افکار عمومی کشور را اقناع می‌کرد تا مردم برای دسترسی به اخبار به رسانه‌های بیگانه مراجعه نکنند.


نماینده اردستان در مجلس نهم در تشریح حزئیات رسیدگی به پرونده مرگ ستار بهشتی گفت: علاوه بر بازدید از زندان رباط کریم و ملاقات با زندانیان آن، احتمالا نمایندگانی از دستگاه‌های امنیتی و قضائی با حضور در کمیسیون امنیت ملی به بررسی این مساله می‌پردازند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر