کد خبر: 19757 A

نماینده آبادان درتذکر شفاهی به هیات رئیسه:

من انتظار داشتم که حداقل شما به عنوان رئیس قوه مقننه تسلیتی را مطرح می‌کردید تا شاید همواره مورد احترام مردم این شهرستان و استان قرار می‌گرفتید.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: جاده آبادان- ماهشهر که از سوی مردم به جاده مرگ نامگذاری شده است تاکنون ۱۳۲۵ قربانی از مردم آبادان گرفته است.


به گزارش خبرنگار ایلنا جواد سعدون‌زاده در آغاز جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خطاب به هیات رئیسه و علی لاریجانی گفت: مردم آبادان همواره به ما می‌گویند که آقای لاریجانی هیچ عنایتی نسبت به فاجعه‌ای که در خرمشهر، آبادان، سربندر و شادگان در برگرفته از خود نشان نداده است.


وی درجلسه علنی امروز چهارشنبه خطاب به لاریجانی گفت: آقای لاریجانی شما به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی همواره هر اتفاقی که دراستان‌های دیگر بیفتد را حال تبریک و فاجعه‌ای باشد تسلیت می‌گویید اما در ابتدای جلسه امروز هیچ صحبتی از فاجعه آبادان، خرمشهر بیان نکردید.


نماینده مردم آبادان در خانه ملت گفت: من انتظار داشتم که حداقل شما به عنوان رئیس قوه مقننه تسلیتی را مطرح می‌کردید تا شاید همواره مورد احترام مردم این شهرستان و استان قرار می‌گرفتید.


عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جاده آبادان ماهشهر که از سوی مردم به جاده مرگ نامگذاری شده است تا کنون حدود ۱۳۲۵ قربانی از مردم آبادان گرفته و ما از رئیس قوه مقننه درخواست داریم که حداقل تذکر شدید‌الحنی را به وزیر راه و شهرسازی که تا کنون مکاتبات زیادی با وی در رابطه با بهبود وضعیت جاده مرگ شده است بدهید.


علی لاریجانی خطاب به نماینده مردم آبادان در بهارستان گفت: باید این موضوع و فاجعه‌های دیگر درکمیسیون برنامه وبودجه پیگیری شود ولی شما می‌توانستید این دستور را در آخر جلسه مطرح کنید نه در اول جلسه.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر