کد خبر: 19754 A

با نگارش نامه‌ای صورت گرفت؛

سازماندهی اتحادیه رسانه‌های جهان اسلام با حضور ده‌ها روزنامه نگار و مدیر رسانه‌ای از جوامعه مسلمان و تلاش برای گستردن امواج بیداری اسلامی بر بستر رسانه‌های عضو اتحادیه از دیگر آثار و برکات این اقدام است.

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر از برگزاری شایسته و موفقیت آمیز نوزدهیم نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها از رویکرد آگاهانه و کار‌شناسانه به فرهنگ اصیل اسلامی و ارزش‌های انقلاب در برگزاری نمایشگاه امسال تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا در بخشی از متن این نامه که به امضای بیش از ۱۰۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسیده است بدین شرح است:

سازماندهی اتحادیه رسانه‌های جهان اسلام با حضور ده‌ها روزنامه نگار و مدیر رسانه‌ای از جوامعه مسلمان و تلاش برای گستردن امواج بیداری اسلامی بر بستر رسانه‌های عضو اتحادیه از دیگر آثار و برکات این اقدام است. همچنین پیش بینی بخش‌های جدیدی چون سرای روزنامه نگاران ایران موزه مطبوعات تو. زیع بن خرید مطبوعات و سامانه اشتراک نشریات در این نمایشگاه حکایت از تو آوری و تلاش برای ارتقای کیفی مطبوعات و خبرگزاری‌ها دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر