کد خبر: 16216 A

نماینده اصفهان در گفت و گو با ایلنا:‌

باید طوری رفتار کنیم که برای مردم ملموس شود که زندگی آنها نیز در سطح خودشان است. اما الان مردم ما چنین احساسی ندارند و رفتارهای اشرافی گرایانه بین مردم و مسئولین جدایی می اندازد.

نماینده اصفهان با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری در خراسان شمالی در خصوص حفظ آرامش در کشور اظهار داشت: ‌ آرامش معنی‌اش این است که ما هر قدمی که برداریم و باعث دلخوری و کشمکش در کشور می‌شود و آرامش را بر هم می‌زند پرهیز کنیم.

کامران با تاکید بر این مطلب به خبرنگار ایلنا یادآور شد: ‌ وقتی مباحثی اختلاف برانگیز مطرح شود دو طرف بحث‌هایی می‌کنند که برای هیچ کدام از طرفین فایده‌ای ندارد.

وی ادامه داد: ‌ به جای این کار‌ها باید هزینه‌هایی که به مردم و به کشور تحمیل می‌شود را کم کنیم. متاسفانه اتفاقاتی که می‌افتد به مردم و به کشور هزینه وارد می‌کند و مسئولان نباید از این مساله غافل باشند.

نماینده اصفهان در مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به ساده زیستی مسئولین تاکید کرد: ‌ یکی از مواردی که در شرایط فعلی می‌تواند به مردم دلگرمی و امید دهد رفتار ساده و ساده زیستی مسئولین است. این در حالی است که مسئولین ما در سطح کلی رفتار اشرافی دارند.

وی افزود: ‌ باید طوری رفتار کنیم که برای مردم ملموس شود که زندگی آن‌ها نیز در سطح خودشان است. اما الان مردم ما چنین احساسی ندارند و رفتارهای اشرافی گرایانه بین مردم و مسئولین جدایی می‌اندازد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر