کد خبر: 100416 A

محمدی در تذکر شفاهی:

متاسفانه ساخته نشدن سد در استان قزوین مشکل کمبود آب را برجسته‌تر از سایر استان‌ها کرده است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی با انتقاد از کمبود آب شرب و زراعی در شهرستان‌های استان قزوین گفت: متاسفانه ساخته نشدن سد در استان قزوین مشکل کمبود آب را برجسته‌تر از سایر استان‌ها کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، داود محمدی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به مشکلاتی که در حوزه انتخابیه با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، افزود: ‌ تخصیص آب از سد طالقان، شاهرود، بهجت‌آباد به استان قزوین باید در دستور کار دولت تدبیر و امید قرار بگیرد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تخصیص اعتبارات مربوط به مرمت و بازسازی شبکه آبیاری دشت قزوین که به شدت فرسوده شده ضرورت دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: ضرورت رسیدگی به وضعیت بسیار نامناسب حقوقی فرهنگیان بازنشسته و پرداخت معوقات این قشر فرهیخته و پوشش‌های بیمه‌ای و بیمه طلایی آن‌ها، اجرای صحیح و دقیق قانون جذب نیروهای نهضتی، پیش‌دبستانی، شرکتی و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای از دیگر خواسته‌های به حق مردم است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی یادآور شد: متاسفانه بودجه استان قزوین با استاند به آمار و ارقام در قیاس با سایر استان‌ها متناسب و عادلانه نبوده و ضرورت دارد با نگاهی منصفانه ارتقا یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر