کد خبر: 83060 A

دستیابی به توسعه پایدار و حل مشکلات اقتصادی و سیاسی، مستلزم همدلی، هماهنگی و رویکرد عقلانی برای ایجاد فضای اعتدال‌گرایانه در نظام مدیریت جامعه است.

مجمع نمایندگان ادوار مجلس با صدور بیانیه‌ای پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را تبریك گفت.

به گزارش ایلنا،متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

مردم ایران در روز بیست و چهارم خرداد 92 در حرکتی غرورانگیز حماسه آفریدند و بار دیگر در تحقق آرمان های نظام جمهوری اسلامی و امام راحل گام بیرگ و ارزشمندی برداشتند.

دستیابی به توسعه پایدار و حل مشکلات اقتصادی و سیاسی، مستلزم همدلی، هماهنگی و رویکرد عقلانی برای ایجاد فضای اعتدال‌گرایانه در نظام مدیریت جامعه است.

انتخاب حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به عنوان یازدهمین رییس‌جمهور از سوی مردم شریف و فهیم ایران پاسخی شایسته است به درایت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، هدایت مدبرانه حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی، هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا و رفتار اخلاقی جناب آقای دکتر عارف و اقبال مردم از گفتمان اصلاح‌طلبی و اعتدال‌گرایی.

مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر بیکران از حماسه‌آفرینان 24 خرداد 92 و رهنمودهای ارزشمند رهبر معظم انقلاب در مورد صیانت از آرا به عنوان حق مردم و دعوت از همه ایرانیان (اعم از معتقدان و غیرمعتقدان به نظام) برای شرکت در انتخابات این انتخاب را به رییس‌جمهور منتخب دکتر حسن روحانی و همه نقش‌آفرینان این عرصه تبریک می‌گوید و امیدوار است حرکت اعتدال‌گرایانه ایشان مبنای ارزشمندی گردد برای به رسمیت شناختن افکار و رویه‌های موجود در چارچوب نظام جمهوری اسلامی، تسریع در رفع مشکلات معیشتی ملت بزرگوار ایران، تقویت احزاب و ایجاد فضای گفتمان عقلانی بین دیدگاه‌های مختلف، بکارگیری همه نیروهای متخصص، باتجربه و متعهد در نظام مدیریت کشور، فراهم آوردن سازوکارهای مناسب برای فعال کردن بخش خصوصی و بهره‌مندی از نهادهای مردمی به منظور جلب مشارکت نظام یافته و موثر مردم برای حل مشکلات موجود.

مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر