خبرگزاری کار ایران

عارف در دیدار با اعضای بنیاد فردوسی:

باید نگاه امنیتی به نهادهای مدنی برداشته شود

asdasd
کد خبر : ۸۲۹۶۰

نباید فضای ایجاد شده در کشور را بر اساس نگاه قیم‌مآبانه و خودخواهانه برهم زد و انشاء‌الله بتوانیم این فضا را با تجربه از هشت سال دوره اصلاحات حفظ کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری ظرفیت کشور و هم مردم را نشان داد و مایه عزت نظام شد.

به گزارش ایلنا، محمد‌رضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با اعضای بنیاد فردوسی، به انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و اظهار داشت: انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری ظرفیت کشور و هم مردم را نشان داد و مایه عزت نظام شد.

وی افزود: نباید فضای ایجاد شده در کشور را بر اساس نگاه قیم‌مآبانه و خودخواهانه برهم زد و انشاء‌الله بتوانیم این فضا را با تجربه از هشت سال دوره اصلاحات حفظ کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر فعال شدن NGOها در کشور، خاطرنشان کرد: در دولت اصلاحات به فعالیت‌های NGOها بسیار توجه می‌شد ولی در این هشت سال با تنگ نظری مواجه شد از این رو به نظر من فعال شدن NGOها باید در اولویت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ویژگی بارز NGOها انگیزه بالای نیروهایش است، یادآور شد: NGOها در حل بحران‌های اجتماعی و کاهش گسست نسل‌ها بسیار تاثیرگذارند.

عارف تصریح کرد: رویکرد دولت آینده نمی‌تواند ادامه رویکرد دولت فعلی باشد. باید نگاه امنیتی به همه بخش‌ها و مخصوصا نهادهای مدنی برداشته شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: فضای جدید مطالبات جدیدی را برای اصلاح‌طلبان ایجاد کرده است که امیدواریم این مطالبات در جایگاه خود پاسخ داده شود و زمینه های لازم نیز در کشور مهیا شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز