کد خبر: 80865 A

روحانی در بجنورد:

ما به کسی توهین نخواهیم کرد حتی آن‌هایی که ۸ سال به ما تهمت زدند. ما به آن‌ها تهمت نخواهیم زد. دولت تدبیر و امید اهل ذلت، سازش و تسلیم نیست اما ماجراجو هم نخواهد بود. دردولت آینده مسیر، مسیر اتحاد و ایجاد اجماع بین قوا و مسئولین دیگر است.

ایلنا: روحانی در جمع هواداران خود در ورزشگاه علی دخت بجنورد با بیان اینكه مسئول طبق قانون اساسی امانتداری بیش نیست،گفت: با توجه به شرایط جدید در دولت آینده رهنمودهای رهبری،مشورت‌های آیت اله هاشمی و حجت الاسلام سید محمد خاتمی سرمایه دولت تدبیر و امید خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسن روحانی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در طی سفرهای استانی خود در ورزشگاه علی دخت شهرستان بجنورد استان خراسان شمالی اظهار داشت: من یک دنیا احساس شرمندگی می‌کنم که شما را چند ساعت اینجا منتظر گذاشتم به فدای قدم‌هایتان. عزیزان من اینجا سرزمین فرهنگ و سرزمین کشاورزی است اینجا سرزمین فرهنگ و شعر و موسیقی است سرزمین تار و کمانچه است.

روحانی در ادامه با بیان اینکه اگر رقبا در مسیر تخریب قرار گرفته‌اند من اهل تخریب نیستم، خاطرنشان ساخت: ‌ اگر رقبا در مسیر تخریب قرار گرفته‌اند و برخی سخنان را می‌گویند که شایسته نیست من اهل تخریب نیستم من برای رای از خون شهدا استفاده نخواهم کرد من ۸ سال در دفاع مقدس و ۱۶ سال در مبارزات نهضت انقلاب بوده‌ام اما نه از انقلاب و نه از دفاع مقدس استفاده نخواهم کرد و نه امروز و نه فردا پشت سر دین و شهیدان نخواهم ایستاد.

روحانی در ادامه با بیان اینکه من به ندای شهیدان و خون آن‌ها و راهی كه پیموده‌اند ارج می‌نهم گفت: اما اهل سوءاستفاده نیستم ما باید خودمان را فدای راه آن‌ها کنیم نه آن‌ها را فدای مقام خود.

وی ادامه داد: ما به کسی توهین نخواهیم کرد حتی آن‌هایی که ۸ سال به ما تهمت زدند ما به آن‌ها تهمت نخواهیم زد دولت تدبیر و امید اهل ذلت، سازش و تسلیم نیست اما ماجراجو هم نخواهد بود دردولت آینده مسیر، مسیر اتحاد و ایجاد اجماع بین قوا و مسئولین دیگر است.

روحانی تصریح کرد: بدون وحدت و هماهنگی با بزرگان نظام معضلات حل نخواهد شد همه باید زیرنظر خیمه واحد ایران، اسلام و ولایت جمع شویم.

روحانی با تاکید براینکه صاحب کشور ملت ایران است،تصریح کرد: همه مسئولین باید امانت دار خوبی باشند مسئول طبق قانون اساسی امانتداری بیش نیست و دولت تدبیر و امید ادامه دولت سازندگی آیت الله هاشمی و ادامه دولت اصلاحات سید محمد خاتمی است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط جدید بدانید در دولت آینده رهنمودهای رهبری، مشورت‌های هاشمی و مشورت‌های سید محمد خاتمی سرمایه دولت خواهد بود.

روحانی خطاب به مردم استان خراسان شمالی عنوان کرد: باید خودمان را برای ۲۴ خرداد آماده کنیم من از برادر عزیزم آقای دکتر عارف تشکر می‌کنم که بسیار اخلاقی عمل کردند.

این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ادب آن است که پیروزی بر افراط و خودسری حاکم شود،خاطرنشان ساخت: همچنین از زحمات آیت الله هاشمی رفسنجانی و حجت الاسلام خاتمی سپاسگذاری می‌کنم که زمینه را برای وحدت و اتحاد و پیروزی ملت فراهم نموده‌اند.

روحانی با تاکید براینکه رئیس‌جمهور آینده فقط با دستان پاک و رای قوی شما انتخاب خواهد شد، عنوان کرد: طبق بیان قرآنی کلاممان سدید است وعده ما روز جمعه پای صندوق‌های آرا خواهد بود هر یک از شما با ۱۰ رای پای صندوق‌های رای بروید كه در این صورت شنبه جشن پیروزی خواهیم گرفت.

هواداران در ورزشگاه سه هزار نفری علی دخت بجنورد با سردادن شعارهای چون «زنده باد اصلاحات زنده باد روحانی» «خراسان یک کلام روحانی والسلام» «دکتر کلید و رو کن دنیارو زیرو رو کن» «روحانی یک نفر روحانی صد نفر» از این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری استقبال کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر