کد خبر: 7967 A

رییس دفتر سیاسی حزب اسلامی كار:

حزب اسلامی کار به عنوان یکی از احزاب عضو شورای همانگی جبهه اصلاحات بدیهی است که به نظرات جمع در زمینه انتخابات توجه خواهد داشت.

رییس دفتر سیاسی حزب اسلامی كار اعلام کرد: کمالی هنوز تصمیم نهایی خود را در مورد کاندیداتوری برای ریاست جمهوری اتخاذ نکرده است.

علی حسینی در گفت‌وگو با ایلنا ادامه داد: خانه کارگر طی چند ماه گذشته جلسات متعددی را با دفتر سیاسی و اعضای حزب اسلامی کار برای متقاعد کردن کمالی برای حضور در صحنه انتخابات برگزار كرده اما ایشان تا این لحظه هنوز هیچگونه تصمیمی در این خصوص نگرفته است. بنابراین حضور و یا عدم حضور ایشان در صحنه انتخابات صد درصد نیست.

حسینی اعلام کرد: حزب اسلامی کار به عنوان یکی از احزاب عضو شورای همانگی جبهه اصلاحات بدیهی است که به نظرات جمع در زمینه انتخابات توجه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در كشورهایی كه نظام حزبی مستقر است مرسوم این است كه تا پیش از تعیین كاندیدای نهایی كاندیداها یا افرادی كه علاقه به كاندیدا كردن شخصیتی را دارند در داخل یك مجموعه یا جبهه یا حزب افراد مورد نظر خود را مطرح می كنند قائدتا آنچه انجام گرفته است اگر چه مبانی آن صحیح است اما برای نتایج آن باید به انتظار آینده نشست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر