کد خبر: 7843 A

دبیرکل جمعیت حامیان ولایت:

ما خود را در کنار مردم می‌دانیم مشکلات و گران‌ها را به گوش مسئولین می‌رسانیم و تا بهبود وضعیت آرام نمی‌گیریم از رییس جمهور می‌خواهیم هر چه سریع‌تر مدیران نالایق که موجبات و مرج بازار را فراهم کرده‌اند برکنار کند.

دبیرکل جمعیت حامیان ولایت در نشست هفتگی این جمعیت که با حضور بخش‌هایی از مردم تعدادی از مسئولین برگزار گردید، گفت: در این روز‌ها شاهد هستیم در تمامی مسلمانان جهان در اعتراض به ساحت مقدس رسول اکرم یکپارچه دنیا را برای آمریکا و صهیونیست که از عوامل موثر این اهانت و گستاخی بودند و همچنین تهیه کننده ملعون این فیلم موهن روزگارا را برایشان سیاه کردند در واقع این حرکت دشمنان اسلام سبب کرد تا دنیا شاهد اتحاد مسلمین باشد و ضعف کشورهای غربی و آمریکا و صهیونیست را مثل همیشه برملا کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دلاور صیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهیدان- جانبازان و اسرا گفت: برای همین دفاع مقدس، مقدس خواهد ماند و وظیفه ملت اسلامی حفظ و صیانت از این نظام است.
ص

یامی گفت: آمریکا، انگلیس و همدستانشان هم اکنون سخت درتلاش هستند تا د رانتخابات ریاست جمهوری و شورا‌ها دوباره به وسیله نیروهای خود فروخته منافقین دست به توطئه بزنند و در این راه هزینه‌های بسیار را صرف این نقشه شیطانی خواهند کرد.

وی افزود: در کنار این توطئه متاسفانه برخی از مسئولین نیز با ضعف مدیریتی خود موجبات آشفتگی بازار ارز و طلا را بوجود آورده‌اند. وضعیت اسفناک بازار در تمامی صنوف نمود پیدا کرده- گرانی در سبد خانه رکود در خط تولید و بازار حتی صدای علمای دینی ما را در آورده است و در سالی که مقام معظم رهبری آن سال را سال تولید ملی خطاب می‌کنند عملا گروهی چه از روی غرض ورزی و چه از چه روی ضعف مدیریتی چوب لای چرخ حرکت تولید می‌گذارند درحالیکه ناراحتی مردم از وضع موجود باعث خوشحالی دشمنان خواهند شد.

وی با بیان اینکه، جمعیت حامیان انقلاب اسلامی این وضعیت را برنمی تابد ادامه داد: در واقع ما جان خود را نثار ولی امرمان مقام معظم رهبری خواهیم کرد و هر دستی که بخواهد به فرمایشات معظم له خدشه‌ای وارد کند آن را قطع می‌کنیم. ما خود را در کنار مردم می‌دانیم مشکلات و گران‌ها را به گوش مسئولین می‌رسانیم و تا بهبود وضعیت آرام نمی‌گیریم از رییس جمهور می‌خواهیم هر چه سریع‌تر مدیران نالایق که موجبات و مرج بازار را فراهم کرده‌اند برکنار کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر