کد خبر: 78275 A

نماینده ولی‌فقیه در سپاه تاکید کرد:

حضور گسترده مردم در انتخابات موجب افزایش اقتدار ملی، حاکمیت ملی، تضمین تداوم مشروعیت نظام و تهدید‌زدایی از ملت ایران می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ‌حضور گسترده مردم در انتخابات موجب افزایش اقتدار ملی، حاکمیت ملی، تضمین تداوم مشروعیت نظام و تهدید‌زدایی از ملت ایران می‌شود.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی در همایش نقش پرچمداران بصیر در خلق حماسه سیاسی در اراک با بیان این‌که «تحریم‌های امروز ایران از نوع تحریم‌های استثنایی هوشمندانه و غیر‌فیزیکی است» افزود: دشمنان جمهوری اسلامی ایران با تدوین سناریوی سیاسی نیز به دنبال ایجاد یک چالش در عرصه انتخابات کشور است.

وی افزود: انتخابات پیش‌رو به عنوان مظهر و تجلی حماسه سیاسی بسیار با اهمیت است و حضور گسترده و پرشور در انتخابات و انتخاب اصلح دو اصل اساسی برای حفظ فضای ثبات و آرامش سیاسی است.

وی حضور گسترده در انتخابات را موجب عقب‌نشینی دشمن عنوان کرد و ادامه داد: در برابر دو سناریوی اقتصادی و سیاسی دشمنان خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی می‌تواند به صورت پادزهر عمل کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه بر حضور پرشکوه و حماسی مردم در انتخابات تاکید و خاطر‌نشان کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات موجب افزایش اقتدار ملی، حاکمیت ملی، تضمین تداوم مشروعیت نظام و تهدید‌زدایی از ملت ایران می‌شود.

وی در تشریح معیارهای انتخاب فرد اصلح با بیان این‌که «دوران تجربه، آزمون و خطا برای ملت ایران به پایان رسیده است» افزود: مردم در انتخاب فرد اصلح به معیارهایی چون همراهی با رهبری، توانمندی، ارزشی بودن و کارآمدی توجه کنند.

وی گسترش نفوذ مرزهای اندیشه انقلاب را از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و شکل‌گیری بیداری اسلامی و مقاومت غزه را از آثار و نتایج گسترش مرزهای انقلاب تا سواحل مدیترانه بیان کرد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی به رهبری ولایت فقیه و پشتیبانی و در صحنه بودن امت اسلامی با عزت و اقتدار در سطح جهان می‌درخشد و امروزه توانسته به دستاوردهای خوبی دست یابد.

وی خاطر نشان کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران پرچم اسلام ناب محمدی را با تکیه بر گفتمان نبوی و علوی در برابر گفتمان سلفی خشن و اسلام سکولاریزه شده ترکیه بر دست گرفته و پرچمداری بیداری اسلامی و دفاع از مستضعفین در برابر آمریکا و کشورهای مرتجع عرب را برعهده دارد.

وی با اشاره به نبردهای حزب‌الله و فلسطین با رژیم غاصب صهیونیستی گفت: نبرد 33 روزه حزب‌الله، نبرد حماس در غزه، حضور حزب‌الله لبنان و نقش مقاومت در سوریه همه در برابر جبهه کفر و نظام سلطه است.

سعیدی خاطرنشان کرد: ‌جمهوری اسلامی در تقابل با این دیدگاه‌ها محکم مانند کوه ایستاده است و ما حق نداریم یک وجب به عقب برگردیم، چون تفکر و راهبرد ولایت فقیه این است.

وی صبر، استقامت و ایستادگی را عامل پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: الگوی مقاومت و جهاد مدلگیری دفاعی سوریه از ملت ما است و این الگوگیری‌ها از مقاومت ایران باعث شده که ما امروز شاهد یک خاورمیانه اسلامی در برابر یک اروپای مشطط هستیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر