کد خبر: 78109 A

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان:

شوراهای اسلامی شهر و روستا از جایگاه ویژه ای در مردم سالاری برخوردار هستند و مدیریت شهر و روستا و فعالیت های عمرانی توسط منتخبان مردم انجام می شود.

ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه تحقق حماسه سیاسی از اهمیت زیادی برخوردار است، گفت: لازم است انتخابات شوراها بدلیل همزمانی با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری کمرنگ نشود.

به گزارش ایلنا، آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد که در همایش تبیین حماسه سیاسی سخن می گفت، تاکید کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا از جایگاه ویژه ای در مردم سالاری برخوردار هستند و مدیریت شهر و روستا و فعالیت های عمرانی توسط منتخبان مردم انجام می شود.

وی با اشاره به فعالیت های قابل توجهی که در شوراها انجام شده است، افزود: در دین اسلام بر مشورت تاکید شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان امنیت ایران در منطقه را ثمره انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: حضور مردم در انتخابات بر تحکیم این امنیت تاثیرگذار است و امیدواریم در 24 خرداد شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات و تحقق حماسه سیاسی باشیم.

همچنین معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با اشاره به این که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون به طور میانگین شاهد برگزاری یک انتخابات در هر سال بوده ایم، افزود: حضور مردم در انتخابات بازتاب های گسترده ای در سطح بین المللی دارد و در مسائل مختلف تاثیرگذار است.

محمد مهدی اسماعیلی از برگزاری جلسات منظم برای فراهم کردن تمام مقدمات لازم برای برگزاری تحقق حماسه سیاسی خبر داد و گفت: تحقق حماسه سیاسی و انتخاب اصلح از اهمیت زیادی لازم است و امیدواریم 24 خرداد شاهد حماسه سیاسی باشیم.

در این آیین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) پیروز شد و از جایگاه بلند و متعالی در سطح جهان برخوردار است و باید تلاش کنیم با استفاده از ظرفیت های موجود شاهد تحقق حماسه سیاسی در 24 خرداد باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی با اشاره به اهمیت تحقق حماسه سیاسی در تبیین افق های انقلاب اسلامی و همچنین تاثیرگذاری آن در سطح بین الملل گفت: حضور مردم در انتخابات همانند حضور در 9 دی و 22 بهمن باعث بوجود آمدن حماسه ی دیگری خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر