کد خبر: 71456 A

با صدور اطلاعیه‌ای صورت گرفت؛

ایشان به دلیل داشتن جایگاه محترم و ارزشمند نزد اقشار متعدد جامعه، توانایی تحقق شور و حماسه ای سیاسی را جهت وصل به حماسه عظیم اقتصادی داراست.کسی که می توان او را مرد گذارهای بی گریز دیروز و امروز نامید.

شورای هماهنگی جوانان اصلاح طلب با صدور اطلاعیه‌ای حمایت خود را از كاندیداتوری آیت الله هاشمی رفسنجانی اعلام كرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، متن این اطلاعیه به این شرح است:

به نام حضرت دوست که هر آنچه داریم از اوست

در برهه ای از تاریخ کشورمان قرار داریم که میتوان فضای حاکم و غالب بر تمامی حوزه های آن را در قالب واژگانی چون اضطرار،انسداد،تحریم وکلماتی از این دست، ترسیم وتفسیر نمود.مقطعی خطیرکه گذار ازآن را گریزی نیست.

اکنون که در آستانه یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم فرصتی بزرگ و مغتنم برای تغییر این فضای نامساعد فراهم شده است.

لذا "شورای هماهنگی جوانان اصلاح طلب" از ورود حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به عرصه انتخاباتی کشور استقبال جدی نموده و نه تنها با انتخاب ایشان چشم امید به پیروزی ایران و ایرانی دارد که تمامی ظرفیت ها و توانایی هایش را در جهت حمایت از حضرت آیت ا...هاشمی رفسنجانی به خدمت خواهد گرفت.

ایران امروز نیازمند اتحاد و انسجام فرزندانش است تا بتواند تبدیل به ایران قدرتمند فردا گردد و آیت ا...هاشمی رفسنجانی یقینا با توجه به سابقه طولانی فعالیت سیاسی از دوران پیش از انقلاب اسلامی و تصدی سمتهای کلیدی پس از انقلاب و تجربیات و اندوخته های این دوران طولانی فعالیت مستمر سیاسی، دارای ظرفیتها و امکاناتی ارزشمند جهت رایزنی و تعامل با طیف وسیعی از گروهها و نخبگان فعال سیاسی و از جمله مقامات و تصمیم گیرندگان عالیرتبه نظام، جهت تحقق چنین هدف خطیری را دارا می باشد.

ایشان به دلیل داشتن جایگاه محترم و ارزشمند نزد اقشار متعدد جامعه، توانایی تحقق شور و حماسه ای سیاسی را جهت وصل به حماسه عظیم اقتصادی داراست.کسی که می توان او را مرد گذارهای بی گریز دیروز و امروز نامید.

امید است که با پیروزی در کارزار انتخابات ایثار گرانه و دلسوزانه، با رعایت نهایت انصاف و عقلانیت تمامی فرزندان انقلاب و ایران بار دیگر به گرد هم آمده و ایران عزیزمان را به اوج شکوفایی و اقتدار و ملت همیشه بیدارمان را به اوج عزت و سر بلندی برسانیم.

باشد که در پایان این مسیر دشوار همه دلها مملو از دوستی آرامش باشد، باشد که همه مردم پیروزی را احساس و روزهای زیبا را دوباره لمس کنند.

شورای هماهنگی جوانان اصلاح طلب

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر