کد خبر: 71311 A

ی کاش تمام مدیران کشورمان از این نمونه اسلامی درس بگیرند و مرتضایی‌فر عزیز را الگوی خود قرار دهند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی اعلام کرد: ای کاش تمام مدیران کشورمان از این نمونه اسلامی درس بگیرند و مرتضایی‌فر عزیز را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، در پی درگذشت محمود مرتضایی‌فر وزیر شعار انقلاب، رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیام تسلیتی را به شرح ذیل صادر کرد.

انا لله و انا الیه راجعون

انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همواره با دو بال شور و شعور در مقاطع گوناگون از بدو پیروزی تاکنون در آسمان حقانیت به پرواز در آمده و همگام با شعوربخشی و بصیرت افزایی در سایه‌سار ولایت، شورآفرینی انقلابیون نیز نقشی کم نظیر را ایفا کرده است.

در این میان شعارهای انقلابی برخواسته از قلب پاک و روح ولایی برادر عزیز محمود مرتضایی‌فر جایگاهی والا در انقلاب اسلامی داشته و صوت آسمانی و حنجره سرخ او در قلوب دلسوزان نظام مقدسمان جاودان شد.

آن شعارگوی ولایتمدار با رفتار ایثارگرانه خود الگویی از اخلاق اسلامی را در مدیریت و فعالیت اجتماعی به همگان نمایاند.

او در اوج محبوبیت و شهرت و در قلّه علاقه‌مندی و اشتیاق مردم به خود، داوطلبانه کنار رفت و با تربیت جوانان انقلابی عرصه را به آنها سپرد.

ای کاش تمام مدیران کشورمان از این نمونه اسلامی درس بگیرند و مرتضایی‌فر عزیز را الگوی خود قرار دهند.

اینجانب درگذشت یار دیرین امام راحل و عاشق دلباخته امام حاضر را به عموم مردم به ویژه جامعه هنرمندان کشور، پیشکسوتان انقلاب و نظام و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و در ایام رحمت رجبیّه، مغفرت الهی و شفاعت علوی را برای آن مرحوم مسئلت می‌کنم.

سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر