کد خبر: 50168 A

سردار جزایری:

پیشرفت‌های خیره‌کننده جمهوری اسلامی ایران نافی هرگونه حدس و گمان برای تاثیرگذاری دشمنان ملت ایران است و اکنون پتانسیل فراهم شده در مردم ما بگونه‌ای است که سربالایی‌ها را با آرامش طی خواهند کرد.

سردار جزایری گفت: گروه‌های القاعده و سرویس‌هایی که عملیات‌های خود را در راستای منافع آمریکا انجام می‌دهند، بزودی محیط عملیات خود را به مکان‌های دیگر تغییر خواهند داد و از این به بعد دردسرهای جدیدی برای آمریکا و اروپا ایجاد می‌شود.

به گزارش ایلنا، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح طی سخنانی گفت: گروه‌های دست‌ساز آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی برای جامعه بشری خطرساز هستند و انفجارات کور آن‌ها دامن پرورش‌دهندگان آن‌ها را خواهد گفت.

معاون ستاد کل نیروهای مسلج پیش‌بینی کرد: گروه‌های القاعده و سرویس‌هایی که عملیات‌های خود را در راستای منافع آمریکا انجام می‌دهند، بزودی محیط عملیات خود را به مکان‌های دیگر تغییر خواهند داد و از این به بعد دردسرهای جدیدی برای آمریکا و اروپا ایجاد می‌شود.

جزایری اظهار داشت: تکنولوژی‌هایی که امروزه در اختیار برخی گروه‌های قرار دارد این توان را به آن‌ها می‌دهد که امکانات آمریکا را مورد تهدید قرار دهند.

جزایری با مخاطب قرار دادن مردم‌ آمریکا و اروپا گفت: چنانچه مردم اروپا و آمریکا با سیاست‌های تجاوزکارانه و زیاده‌خواهانه دولت‌هایشان برخورد نکنند، نمی‌توانند به دور از چالش‌های احتمالی آینده باشند.

وی ادامه داد: اکنون جهان کوچک شده و امکان دسترسی به سایر نقاط جهان برای خیلی‌ها فراهم شده است.

جزایری تصریح کرد: ما خواهان آن هستیم که از این ظرفیت برای رفاه و آسایش بشریت استفاده شود، لیکن دولت‌های شرور و شیطانی در جهت معکوس این خواسته انسانی و در راستای حذف رقیب حرکت می‌کنند و این‌‌ همان چیزی است که مشکلات بزرگی را برای جامعه جهانی بوجود آورده است و محتمل است که همین سیاست تبدیل به مردابی برای این دولت‌ها و کشور‌ها شده و آن‌ها را با گرفتاری‌های خاص عصر حاضر مواجه کند.

جزایری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: تاریخ مصرف دکترین فشار برای تغییر رفتار، در مورد کشور‌ها و واحدهای سیاسی مستقل به سر ‌آمده است و دکترین تهدید در برابر تهدید ظرفیت جدیدی است که بسیاری از معادلات سیاسی، امنیتی، اقتصادی و نظامی را دگرگون خواهد کرد.

وی با مصداق قرار دادن جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: غیر ممکن است انقلاب اسلامی در برابر فشار‌ها، چانه‌زنی‌ها، مذاکرات بی‌نتیجه و یا فهرستی از این قبیل اقدامات بیگانه دست از اهداف و آرمان‌ها و خط‌مشی‌های خود بردارد و روند قضایا نیز بخوبی حاکی از ناکامی‌های طرف مقابل است.

این مقام مسئول بیان داشت: پیشرفت‌های خیره‌کننده جمهوری اسلامی ایران نافی هرگونه حدس و گمان برای تاثیرگذاری دشمنان ملت ایران است و اکنون پتانسیل فراهم شده در مردم ما بگونه‌ای است که سربالایی‌ها را با آرامش طی خواهند کرد.

جزایری با اشاره به یک مسئله مهم و استراتژیک افزود: امروزه برخلاف گذشته تعداد بیشتری از کشور‌ها به سایر کشور‌ها دسترسی کامل دارند و این مسئله بخصوص در بعد نظامی از اهمیت خاصی برخوردار است و معاملات دگرگون و متحول کرده است و چنانچه دولت‌های متجاوز نخواهند این واقعیت را بپذیرند، تاریخ به آن‌ها درس‌های سختی خواهد داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر