کد خبر: 50062 A

رئوفیان با ایلنا مطرح کرد:

قالیباف نسبت به دیدار با جبهه واکنشی نشان نداده و اعلام امادگی نکرده است/جبهه ایستادگی تا کنون تصمیمی برای دیدار و بحث پیرامون گزینه‌هایی همچون باهنر و آل اسحاق نداشته است.

رئیس ستاد انتخاباتی جبهه ایستادگی اعلام کرد: امروز جبهه ایستادگی طی دیدار با پورمحمدی رئیس فعلی سازمان بازرسی کل کشور و یکی از گزینه‌های احتمالی انتخابات ریاست جمهوری سال آینده به بحث و بررسی پیرامون امنخابات خواهد پرداخت.

ابوالقاسم رئوفیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اعلام خبر دیدار جبهه ایستادگی با پورمحمدی که امروز صورت خواهد گرفت، گفت: جبهه ایستادگی همانطور که بار‌ها مطرح شده است بنا دارد تا در راستای دیدار انتخاباتی با کسانی که نامزد انتخابات هستند و یا اینکه نام آن‌ها در محافل به عنوان کاندیدا مطرح است بحث‌های انتخاباتی داشته باشد.

وی ادامه داد: بر همین اساس ما در جبهه پس از اینکه رضایی را به عنوان کاندیدای اول خود معرفی کردیم بنا داریم تا با ۴ گزینه دیگر یعنی ولایتی، متکی، پورمحمدی و قالیباف دیدار داشته باشیم که البته این دیدار امروز بعد از ظهر با آقای‌پور محمدی ترتیب داده شده است.

رئوفیان با بیان اینکه ولایتی و متکی برای دیدار با جبهه ایستادگی اعلام آمادگی کرده‌اند اما زمان دقیق ان هنوز مشخص نشده است، گفت: از میان این ۴ نفر تا کنون تنها قالیباف نسبت به دیدار با جبهه واکنشی نشان نداده و اعلام امادگی نکرده است.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به معرفی آل اسحاق و باهنر توسط جبهه پیروان خط امام و رهبری آیا ممکن است این دو نفر نیز در دایره بررسی‌ها و دیدار‌های جبهه ایستادگی قرار گیرند، ‌عنوان کرد: جبهه ایستادگی تا کنون تصمیمی برای دیدار و بحث پیرامون گزینه‌هایی همچون باهنر و آل اسحاق نداشته است، اما ما آمادگی این را داریم که در صورت امکان با دیگر گزینه‌های اصولگرا نیز دیدار و بحث انتخاباتی داشته باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر