کد خبر: 49939 A

عضو جبهه پایداری:

رئیس قوه‌ای به مجلس آمد و اقدام نادرستی نمود و رئیس قوه دیگر نیز برای اینکه از خودش دفاع نماید اقدام نادرست‌تری انجام داد.

ایلنا - یاسوج: نماینده بویراحمد و دنا در ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی، اتفاقات صورت گرفته در مجلس نهم شورای اسلامی در روز استیضاح وزیر کار، رفاه و تعاون را بازی کودکانه خواند.

به گزارش ایلنا از یاسوج، «ستار هدایتخواه» در نشست هفتگی اخلاق و تربیت اسلامی در مسجد امام علی (ع) شهرک امام حسین (ع) یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: رئیس قوه‌ای به مجلس آمد و اقدام نادرستی نمود و رئیس قوه دیگر نیز برای اینکه از خودش دفاع نماید اقدام نادرست تری انجام داد.

وی با بیان اینکه قصد تشریح آن اتفاقات را ندارد و رهبری انقلاب راجع به این موضوع بشدت نگران شدند، اظهار داشت: رفتاری که بین سران قوا راجع به آن اتفاقات شکل گرفت درست نبوده و رفتاری کودکانه بود.

مخبر سابق کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم شورای اسلامی افزود: آن رفتار کودکانه در شآن روسای قوا نبود و اکنون که رهبری معظم تذکر دادند امیدست آنان گوش دهند.

هدایتخواه با تاکید تاسف خود از آن اتفاقات، خاطرنشان کرد: رئیس قوه‌ای چون می‌خواهد خود را از برخی موضوعات تبرئه کند دیگران را مورد تهمت قرار می‌دهد.

وی در ادامه غیبت را بیماری سرطانی روح آدمی خواند و بیان داشت: این بیماری از سوی برخی خانم‌های خانه دار شروع و در مسوولان عالیرتبه نظام نیز مشاهده می‌شود.

عضو جبهه پایداری مهم‌ترین ریشه‌های غیبت را براساس فرمایشات امام جعفر صادق (ع) تشریح و یادآورشد: غیبت بیماری روحی و اخلاقی بوده که بسیار خطرناک است.

هدایتخواه، ریشه‌های غیبت را در سوءظن، تهمت، حسادت، تمسخر، آزردگی خاطر، خودنمایی، شگفتی، بیان خبری بدون مشخص شدن صحت و سقم آن، خشم و همراهی با مردم در نشست و جلسه‌ای براساس فرمایشات امام جعفر صادق (ع) برشمرد.

وی گفت: برخی از علما نیز معتقدند در زمان سخن چینی، تکبر و دلسوزی نیز متاسفانه غیبت از سوی غیبت کننده صورت می‌گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر