کد خبر: 49888 A

در پیامی؛

این پیروزی‌های ارزنده و الهام بخش روز به روز بر دشمنی و کینه استکبار افزوده تا جایی که پس از شکست در میادین دفاعی، علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی؛ حال ناجوانمردی و حقارت خود را با حذف رشته کشتی از المپیک به عرصه ورزش کشانده‌اند.

ایلنا: رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پی قهرمانی تیم ملی کشتی جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی کشتی 2013، پیامی صادر کرد.

به گزارش ایلنا، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نام مقدس ایران اسلامی در طول 34 سال مقاومت و مجاهدت مردم عزیز همواره در عرصه‌های مختلف بر تارک جامعه بشری درخشیده و قهرمانی در میادین گوناگون و کسب افتخارات توسط نام آوران کشور عزیزمان نماد این درخشش بوده است. اسلام روح سلحشوری، غیرت، شجاعت و مبارزه با ظلم و زور و استکبار را در رگ های مردم این خطّه دمیده و نام پهلوانی را به عنوان نماد جوانمردی و مروت برازنده این ملت نموده است.

این پیروزی‌های ارزنده و الهام بخش روز به روز بر دشمنی و کینه استکبار افزوده تا جایی که پس از شکست در میادین دفاعی، علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی؛ حال ناجوانمردی و حقارت خود را با حذف رشته کشتی از المپیک به عرصه ورزش کشانده اند و تلاش دارند تا شاید بتوانند با حذف کشتی که اصیل ترین ورزش رایج است با این توطئه شوم مانع از اهتزاز پرچم مقدس ایران اسلامی در میادین جهانی شوند اما پهلوانان نام آور تیم ملی کشتی با ایمانی سرشار از عشق به شهیدان عزیزی که اسقلال و آزادی را برای ما به ارمغان آورده اند و با دعای خیر مردم به صحنه مبارزه و مسابقه آمدند و دو پیروزی بزرگ را در تاریخ ورزش کشورمان ثبت کردند.

نخست قهرمانی بلامنازع این رقابت ها جهانی بوده و پیروزی دیگر که طعم شیرین آن کمتر از قهرمانی نبود شکست مقتدرانه آمریکا بود که دل همه مردم را شاد کرد.

این پیروزی غرورآفرین، کسب قهرمانی کشتی آزاد و نایب قهرمانی کشتی فرنگی را به محضر امام خامنه‌ای، ملت غیور و جامعه بزرگ ورزشکاران بویژه کشتی گیران و مربیان عزیز تیم ملی تبریک عرض نموده و ضمن تشکر از جوانان عزیزی که در صحنه مسابقه حضور یافته و با عشق و شور به تشویق ورزشکاران پرداختند تبریک می گویم.

با آرزوی پیروزی و قهرمانی در المپیک 2016

برادر شما محمدرضا نقدی

رییس سازمان بسیج مستضعفین

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر