کد خبر: 49249 A

علیخانی:

آقایان انصاری موسوی لاری و جهانگیرزاده دیدار بسیار صمیمانه ای با مقام معظم رهبری داشتند و ما این دیدار را به فال نیك می گیریم.

ایلنا: نماینده پیشین مردم قزوین گفت: طبیعی است كه التزام به قانون اساسی به این معنا است كه همه اصول مورد پذیرش و باور ما باشد و اصلاح طلبان در این دیدار نظراتی داشتند كه با مقام معظم رهبری در میان گذاتشتند.

قدرت الله علیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص ملاقات جمعی از اصلاح طلبان با مقام معظم رهبری گفت: آقایان انصاری موسوی لاری و جهانگیرزاده دیدار بسیار صمیمانه ای با مقام معظم رهبری داشتند و ما این دیدار را به فال نیك می گیریم.

وی گفت: آن اندازه‌ای كه من اطلاع دارم موضوع به این شكل بود كه این سه بزگوار از رهبری درخواست ملاقات كردند و وقت ملاقات داده شد.

نماینده قزوین در مجلس هشتم ادامه داد: در حدی اطلاع دارم كه این دیدار بسیار صمیمانه بود و رهبری اظهارات آقایان را شنیدند و گفتگوی خوبی انجام شد.

علیخانی تصریح كرد: ملاقات كننده ها بسیار راضی بودند و ما كلا از چنین دیداری استقبال می كنیم و این دیدار به نفع نظام و آرمانهای انقلاب است و همچنین بسیار مفید و راهگشا و سرآغاز حركت های خوب و مثبت است.

وی در پایان در واكنش به این موضوع كه آیا بحث انتخابات ریاست جمهوری نیز از محورهای گفتگو بوده است یا خیر گفت: در این دیدار مسائل سیاسی به هیچ عنوان مطرح نشده است و ابدا بحث انتخابات نبوده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر