کد خبر: 41746 A

فاطمه راکعی:

من از دیرباز احترام زیادی برای کمالی قائل بوده‌ام و معتقدم ایشان تلاش‌هایی که در زمینه مسائل کارگری داشته‌اند برای جامعه کارگری بسیار ارزشمند بوده است.

ایلنا: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب اظهار داشت: تا وقتی اصلاح طلبان اطمینان حاصل نکرده‌اند که با آن‌ها هم مثل سایر طیف‌ها برخورد خواهد شد نباید وارد عرصه انتخابات شوند.

فاطمه راکعی به خبرنگار ایلنا گفت: اصلاح‌طلبان در صورت مهیا بودن شرایط باید چهره‌ مطمئنی را برای انتخابات معرفی کنند و کسی را به عرصه بیاورند که اطمینان داشته باشند رای قطعی اصلاح طلبان و اصولگرایان معقول را به همراه خواهد داشت.

راکعی در ادامه تشریح کرد: هر کسی که به قانونمندی، اخلاق‌مداری، برخوردهای فاقد خشونت‏ با آحاد ملت ایران بیاندیشد فرد مناسبی برای ورود به عرصه انتخابات است.

وی گفت: حضور افراد متعدد از اصلاح طلبان در این وضعیت نتیجه خاصی نخواهد داشت.

وی در خصوص اعلام آمادگی حسین کمالی برای حضور در انتخابات گفت: من از دیرباز احترام زیادی برای کمالی قائل بوده‌ام و معتقدم ایشان تلاش‌هایی که در زمینه مسائل کارگری داشته‌اند برای جامعه کارگری بسیار ارزشمند بوده است.

وی در پایان گفت: امیدوارم همه اصلاح طلبان شاخص که در سمت‌های بالا از جمله وزارت و یا معاونت‌های ارشد کشور بوده‌اند و بقیه فعالان سیاسی شناخته شده تلاش کنند بهترین گزینه را برای انتخابات معرفی کنند و همه با هم در مورد فرد مورد نظر به اجماع برسند.

فاطمه راکعی کمالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر