کد خبر: 40991 A

شجاعی با ایلنا مطرح کرد:

جوانفکر طی این روز‌ها در رفت و آمد میان زندان و منزل است آخرین بار نیز ۴ روز پیش به مرخصی آمد و همچنان پیگیر مساله درمان خود است/من هم عملا دیگر وکیل روزنامه ایران نیستم.

وکیل مدیر مسئول پیشین روزنامه ایران گفت: از نظر ما احتمال بالایی وجود دارد که آقای جوانفکر به مناست ۲۲ بهمن مورد عفو قرار گرفته و این پرونده برای همیشه بسته شود.

قهرمان شجاعی وکیل مدیر مسئول پیشین روزنامه ایران با اشاره به اینکه حساسیت‌های گذشته در مورد پرونده جوانفکر دیگر وجود ندارد، تصریح کرد: این مساله به این دلیل است که پست‌های وی از او گرفته شده است.

وی افزود: کسانیکه جانشین جوانفکر شده‌اند تا کنون همه اطرافیان او را برکنار کردند. بر همین اساس من هم عملا دیگر وکیل روزنامه ایران نیستم.

شجاعی در خصوص وضیعت موکل خود نیز عنوان کرد: آقای جوانفکر طی این روز‌ها در رفت و آمد میان زندان و منزل است آخرین بار نیز ۴ روز پیش به مرخصی آمد و همچنان پیگیر مساله درمان خود است.

وکیل جوانفکر با اعلام اینکه احتمال عفو موکلم به مناسبت ۲۲ بهمن وجود دارد تاکید کرد: البته در این خصوص بحثی از سوی مسئولان ذیربط مطرح نشده است. اما احتمال صورت گرفتن این مساله خیلی بالا است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر