کد خبر: 32953 A

سید حسین موسوی تبریزی:

اگر كسی از طرف تشكلی معرفی شد وظیفه طرفداران است كه از او حمایت كنند و این فرد از جایگاه بالاتر و مطمئن تری نسبت به كاندیداهای منفرد برخوردار است.

دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت:‌ ضرر اولیه عدم فعالیت احزاب به جامعه است و ضرر بعدی آن به دولت. مسئولین نباید نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند و لازم است اجازه آزادی عمل بیشتری به احزاب بدهند.


سید حسین موسوی تبریزی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا تصریح کرد: شركت كاندیدای منفرد در انتخابات معنا ندارد و اگر فردی عضو تشكل و حزبی باشد و بخواهد به صورت انفرادی در انتخابات شركت كند صحیح نیست.


دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم تصریح كرد: اگر كسی از طرف تشكلی معرفی شد وظیفه طرفداران است كه از او حمایت كنند و این فرد از جایگاه بالاتر و مطمئن تری نسبت به كاندیداهای منفرد برخوردار است.


موسوی تبریزی حضور یك كاندید اقتصادی را  یكی از بهترین اقدامات برای انتخابات ریاست جمهوری آینده ارزیابی كرد و افزود: حضور یك كاندید اقتصادی و کارشناس در امور تولید و مشلات كارگران و كارفرمایان قطعا برای حل مشكلات كشور مفید خواهد بود و فردی كه بر سر كار می آید باید به خواست های دو گروه كارگر و كارفرما دقت لازم را داشته باشد.

وی افزود: از طرفی با تقویت روابط سه جانبه دولت، كارگر و كارفرما می توان به بهبود اوضاع امیداوار بود. در این میان ركن اصلی كارگر است كه شریك سرمایه كارفرما است و اگر مشكلاتش به صورت عادلانه برطرف شود اقدام مفیدی برای حل مشكلات اقتصادی كشور خواهد بود.


حسین موسوی تبریزی در خصوص اعلام آمادگی حسین كمالی برای حضور در انتخابات  گفت:‌ كمالی برای حل مشكلات كارگری و كارفرمایی بهترین گزینه است. وی آدم دلسوز, متدین و فعالی است و سه دوره تجربه حضور در وزارت كار را داشته است و در زمینه به دست آوردن آراء مردم باید تلاش كند.


وی در پایان اظهار داشت: باید برای ورود به انتخابات فرد اصلح را انتخاب كنیم تا نیروها هدر نروند.

حسین کمالی حزب اسلامی کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر