کد خبر: 32248 A

حماسه ۹ دی، حضور پرشکوه ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی بود که با هدف خنثی کردن فتنه‌ای به میدان آمدند که بنیان انقلاب اسلامی را هدف گرفته بود.


جبهه پیروان خط امام و رهبری به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی ۱۳۸۸ بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، متن کامل بیانیه جبهه پیروان خط امام و رهبری به این شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حماسه ۹ دی، حضور پرشکوه ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی بود که با هدف خنثی کردن فتنه‌ای به میدان آمدند که بنیان انقلاب اسلامی را هدف گرفته بود.

فتنه ۸۸ افشاگر پیوند پلید و خائنانه دشمنان خارجی و عوامل داخلی آنان بر علیه اسلام، نظام اسلامی و ملت سرفراز ایران اسلامی بود.

جریان‌های خود باخته و خودفروخته‌ای که تمام توان خود را برای اهانت به مقدسات مردم خداجوی و عاشق اهل بیت علیهم السلام به کار گرفتند و با خلق صحنه‌های زشت عاشورای ۸۸ ننگ و نفرت ابدی را برای خود خریدند.

امروز سردمداران فتنه و حامیان جهانی از منفور‌ترین چهره‌ها نزد ملت مسلمان ایران هستند.

۹ دی، از دیگر سوی نشانگر اوج بصیرت امتی آگاه است.

۹ دی، اتصال دوباره رودهای خروشان به اقیانوس بیکران امامت و ولایت است.

۹ دی، جلوه اقتدار ولایت و حماسه بیعت دیگر بار ملت است.

۹ دی، انتشار فهرست مردود شدگان در آزمون الهی و سنجش التزام آنان به مردم سالاری دینی است.

جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن محکومیت آشوب سازی معاندان و پیمان شکنان و اغفال شدگان در ماجراهای بعد از انتخابات سال ۱۳۸۸، همگام با ملت هوشیار و ولایتمدار ایران اسلامی با مقتدای خویش، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای ضمن تجدید بیعت، پیمان می‌بندد که تا شکست کامل همه فتنه‌ها و هجمه‌های دشمنان و زدودن آثار آن از پای نخواهند نشست.

دشمنان انقلاب اسلامی بدانند که سناریوهای آنان پس از شکست فتنه ۱۳۸۸ در محدود سازی و فشار بر ملت ایران از طریق تحریم‌ها و تهدید‌ها، حربه‌هایی کند شده و از پیش شکست خورده است.

سیلاب خروشان ملت انقلابی ایران هرگونه خار و خاشاکی را از سر راه خود برخواهند داشت.

جبهه پیروان خط امام و رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر