کد خبر: 32166 A

فرمانده نیروی دریایی ارتش خبر داد:

نیروی انسانی با داشتن روحیه، نشاط، ایمان و اعتقاد به انجام این کار بزرگ (برگزاری رزمایش) با شور و نشاط هرچه تمام‌تر در همه عرصه‌ها حضور می‌یابند

فرمانده نیروی دریایی ارتش از استقرار انواع زیردریایی، ناوشکن و ناو موشک‌انداز در مناطق عملیاتی رزمایش ولایت ۹۱ خبر داد و گفت: امروز به تمرین انواع مختلف تیراندازی می‌پردازیم.

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل از سایت اطلاع رسانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرمانده نیروی دریایی ارتش از استقرار انواع زیردریایی، ناوشکن و ناو موشک‌انداز در مناطق عملیاتی رزمایش ولایت ۹۱ خبر داد و گفت: امروز به تمرین انواع مختلف تیراندازی می‌پردازیم.

امیر دریادار حبیب الله سیاری از استقرار انواع زیردریایی، ناوشکن و ناو موشک‌انداز در مناطق عملیاتی رزمایش ولایت ۹۱ خبر داد و افزود: امروز در روز دوم تمرینات مختلفی به صورت همزمان انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: این تمرینات شامل انواع تیراندازی سطح به سطح، سطح به هوا، ‌ نشست و برخواست بالگرد‌ها و تمرینات مربوط به زیردریایی‌ها خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به آمادگی کارکنان این نیرو گفت: نیروی انسانی با داشتن روحیه، نشاط، ایمان و اعتقاد به انجام این کار بزرگ (برگزاری رزمایش) با شور و نشاط هرچه تمام‌تر در همه عرصه‌ها حضور می‌یابند و موضوع آمادگی نیرو‌ها برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

دریادار سیاری در ادامه تاکید کرد: به لطف خدا و با تدابیر رهبری و تلاش کارکنان نیروی دریایی ارتش، همه یگان‌ها اعم از زیرسطحی‌ها، ناوشکن‌ها و ناوهای موشک‌انداز از وضعیت خوبی برخوردارند و امیدواریم که یک رزمایش بسیار خوب و با هیجان داشته باشیم که نتایج مطلوبی را به همراه دارد.

گفتنی است، رزمایش تخصصی ولایت ۹۱ از دیروز (جمعه) در محدوده شرق تنگه هرمز تا مدار ۱۸ درجه شمالی به وسعت بیش از یک میلیون کیلومتر مربع از آب‌های آزاد، آغاز شده و به مدت ۶ روز ادامه خواهد داشت.

رزمایش نیروی دریایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر