کد خبر: 32142 A

سردار نقدی در جمع خبرنگاران:

امنیت کشور ما را مردم تامین می‌کنند و این طور نیست که عمدتا اتکای امنیت کشور به نیروهای سازمان یافته رسمی باشد مردم همواره با هشیاری امنیت را تضمین کرده‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین درجمع خبرنگاران در خصوص تدابیر امنیتی که برای انتخابات سال ۹۲ پیش بینی شده اظهار داشت: امنیت کشور را مردم تامین می‌کنند و از اول انقلاب تامین امنیت بر دوش مردم بوده است. من انتخاباتی آرام با حضور همه مردم را پیش بینی می‌کنم ما احساس مشکل خاصی نداریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردارنقدی گفت: امنیت کشور ما را مردم تامین می‌کنند و این طور نیست که عمدتا اتکای امنیت کشور به نیروهای سازمان یافته رسمی باشد مردم همواره با هشیاری امنیت را تضمین کرده‌اند.


سردار نقدی در خصوص حضور نیروهای بسیجی و سپاهی در سوریه و شایعه‌هایی که در این خصوص وجود دارد عنوان کرد: این شایعه‌ها حتما صحت ندارد. اگر چنین اجازه‌ای به ما داده شود مساله تنها در سوریه ختم نخواهد شد بلکه این مساله در قدس ختم می‌شود و نیروهای ما می‌روند که تا اصل فتنه را پیدا کنند.


وی در ادامه رزمایش الابیت المقدس را که دیشب به اتمام رسیده موفقیت آمیز دانسته و افزود: در این رزمایش ما شاهد حضور پرشور نوجوانان و جوانان بودیم و به همه اهداف در نظر گرفته شده رسیده‌ایم و آن طور که انتظار می‌رفت آموزش و تمرینات برای بسیجیان نهادینه شد.

سوریه سردار نقدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر