کد خبر: 26398 A

غریبانی به ایلنا خبر داد:

شورا تلاش می‌کند تا برای مشارکت در انتخابات سال آینده بسترهای حضور خود را فراهم کند/به زودی راه‌های ارتباطی با شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اعلام می‌شود.

رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: در آینده نزدیک برای اینکه بتوانیم اهداف و برنامه‌های گردهمایی اصلاح طلبان را به اطلاع عموم برسانیم، نشست مطبوعاتی را در محل دبیرخانه ستاد برگزاری گردهمایی بزرگ اصلاح طلبان خواهیم داشت.

علی محمد غریبانی رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به مطالب فوق افزود: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بیش از ۷ سال به حاشیه رانده شده و سهمی را از اداره کشور ندارد این در حالی است که نگرانی‌هایی در عرصه اقتصادی و اجتماعی کشور وجود دارد که شرایط را به شکل ویژه‌ای تبدیل کرده است. بنابراین در این فضا شورای هماهنگی مصمم شده تا در صحنه سیاسی کشور بار دیگر فعال شود.

وی ادامه داد: شورا تلاش می‌کند تا برای مشارکت در انتخابات سال آینده بسترهای حضور خود  را فراهم کند و امیدواریم بتوانیم ضمن ایجاد تحولات مورد نیاز اقتصادی و اجتماعی، بدون دخالت بیگانگان و از درون اصلاحات مورد نیاز کشور را فراهم کنیم.

غریبانی با بیان اینکه چندی پیش مسئولیت برگزاری گردهمایی سراسری اصلاح طلبان برای ایجاد مشارکت فعال در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ از سوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به کمیته سیاسی این شورا داده شد، گفت: کمیته سیاسی پس از تنفیذ این اختیار، جلسات متعددی را با صاحب نظران و نخبگان سیاسی کشور داشته و تلاش کرده است تا از نظرات آن‌ها برای برگزاری این گردهمایی به نحو احسن استفاده کند، به گونه‌ای که در این مدت نیز ستادی تحت عنوان ستاد برگزاری گردهمایی بزرگ اصلاح طلبان تشکیل شد.

وی افزود: طبق زمان بندی پیش بینی شده هر یک از کارگروه‌های مشخص کار خود را برای برگزاری این گردهمایی آغاز کردند و به شکل مرتب گزارشی را به ستاد منعکس می‌کنند.

رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به جلسه روز گذشته کمیته سیاسی این شورا  نیز یادآور شد: در این جلسه مقرر شد تا دبیرخانه این ستاد نیز برای برقراری ارتباط با مردم و تبادل نظر با صاحب نظران و دریافت هرگونه پیشنهادی هر چه زود‌تر شماره تلفن، نمابر و آدرس پستی خود را به اطلاع عموم برساند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین در آینده نزدیک برای اینکه بتوانیم اهداف و برنامه‌های گردهمایی اصلاح طلبان را به اطلاع عموم برسانیم، نشست مطبوعاتی را در محل دبیرخانه ستاد برگزاری گردهمایی بزرگ اصلاح طلبان خواهیم داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر