کد خبر: 239 A

دادگستری کل استان خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر و اقشار مختلف مردم را به شرکت پرشور در راهپیمایی دعوت کرد.

ایلنا: دادگستری کل استان خراسان شمالی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر و اقشار مختلف مردم را به شرکت پرشور در راهپیمایی دعوت کرد.

به گزارش ایلنا، ‌ متن کامل این بیانیه به این شرح است: «قدس در تاریخ درخشان امت اسلام نماد وحدت و یکپارچگی است. قدس محور هویت و اتحاد‌‌ همان امتی است که مستضعفان زمین را وارثان واقعی می‌داند و برای زورمداری و بی‌عدالتی عمری کوتاه قائل و ایمان دارد که نصرت و پیروزی از آن صالحان و هدایت یافتگان خواهد بود.

روز قدس نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم عدالت طلبی را در جهان برافراشته و لبیک گویان به فریاد همیشه خروشان امام خمینی (ره) برای آزادی بیت‌المقدس، ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده خواهان عالم بکشند.

نهال مقاومتی که ایران اسلامی در دل ملت‌های مسلمان به ودیعه نهاده اکنون به درخت تنومندی بدل گشته که طومار طرح‌های خاورمیانه جدید کاخ سفید را با پنجهٔ نیرومند خود در هم پیچیده و هیمنه پوشالی استکبار را در جنگ‌های ۳۳ روزه لبنان و ۲۲ روزه غزه به سخره گرفته است.

و اینک در این مقطع تاریخی که موج بیداری اسلامی در منطقه فراگیر شده و اعتراضات مردمی تا قلب اروپا به پیش رفته و زلزله‌ای سیاسی در بدنه استکبار جهانی انداخته، شمارش معکوس برای نابودی رژیم غاصب اسرائیل آغاز شده است، رژیمی رو به اضمحلال که شاهد سقوط همپیمانان منطقه‌ای خویش است، همپیمانان نامبارکی که بر سر میز مذاکرات سازش، پیاله‌های رنگین از خون ملت مظلوم فلسطین را سر کشیدند و خوار و زبون، درقفس خیانت‌های بیشمار خود گرفتار شدند.

دادگستری کل استان خراسان شمالی از مردم فهیم، آگاه و همیشه بیدار استان دعوت می‌نماید با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس، پاسخ قاطعانه‌ای به شیطنت‌های رژیم اشغالگر قدس و مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر داده و نشان دهند که آرمان آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز را هرگز فراموش نخواهند کرد. به امید شکست جبهه کفر و استکبار و به امید اقامه نماز در مسجد الاقصی».

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر