کد خبر: 22887 A

نیک‌فر به ایلنا خبر داد:

قرار است طی روزهای آینده پیرامون نحوه ورود به انتخابات شورا‌ها با چمران و بیادی نشستی داشته باشیم.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین گفت: روز ۵ شنبه ۹ آذر، شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین در قالب گردهمایی به بحث پیرامون انتخابات پرداخته و پس از آن وارد مباحث جدی‌تر انتخاباتی خواهد شد.

احمد نیک فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص برنامه‌های جامعه اسلامی مهندسین یادآور شد: قرار است طی روزهای آینده پیرامون نحوه ورود به انتخابات شورا‌ها با چمران و بیادی نشستی داشته باشیم.

وی همچنین تصریح کرد: در خصوص انتخابات ریاست جمهوری نیز روز ۵ شنبه ۹ آذر شورای مرکزی در قالب گردهمایی به بحث پرداخته و پس از آن وارد مباحث جدی‌تر انتخابات خواهیم شد.

نیک فر با بیان اینکه هنوز وارد مصداق‌های انتخاباتی نشده‌ایم، تاکید کرد: حدود ۴ ماه از آغاز بحث‌های کلی و گفتمانی جامعه اسلامی مهندسین در خصوص انتخابات می‌گذرد و امیدواریم کلیه اصولگرایانی که در دایره جبهه پیروان خط امام و رهبری جای دارند در این خصوص به وحدت نظر برسند.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین در پایان عنوان کرد: در مورد انتخابات شورا‌ها تمام تلاش ما اینست که همه اصولگرایان حتی جبهه پایداری به یک لیست واحد برسند چراکه معتقدیم در خصوص انتخابات شورا‌ها این امر اماکان پذیراست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر