کد خبر: 21295 A

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

فرمانده نیروی زمینی ارتش با ابراز همدردی با خانواده های شهدای نیروی زمینی، نیروهای مسلح را دژهای مستحكم یك ملت دانست.

ایلنا - مشهد: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز همدردی صمیمانه خود با خانواده‌های شهدا اظهار داشت: نیروهای مسلح دژهای مستحکم یک ملت هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در مشهد، امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان قبل از ظهر یکشنبه با حضور در مراسم تشییع پیکر چهار شهید نیروی زمینی ارتش گفت: نیروهای مسلح در عرصه‌های گوناگون حضور دارند، زمانی در مرزهای کشور و امروز در صحنه‌های امداد رسانی با فدا کردن جان خود به ملت و کشور خود خدمت می‌کنند.

وی افزود: نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس ده‌ها شهید سرافراز تقدیم کشور و انقلاب کردند‏، هموارده در مرزبانی از مرز‌ها آماده‌اند و سینه‌های خود را در برابر حملات دشمن سپر می‌کنند و در عرصه امداد رسانی نیز به هموطنانشان خدمت می‌کنند.

پوردستان خاطرنشان کرد: راه شهیدانی که با نثار جان خود در عرصه خدمت رسانی و امداگری در آستانه محرم جان باخته‌اند ادامه دارد و ما و همکارانمان هرگز آن‌ها را فراموش نخواهیم کرد.

در این مراسم تعداد زیادی از نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در نیروی هوایی و نیروی زمینی و تعدادی از مسئولان استانی حضور داشتند.

بالگرد امداد اورژانس مشهد صبح چهارشنبه ۲۴ آبان ماه سال پس از امداد رسانی به حادثه دیدگان در حادثه واژگونی مینی بوس در محور ملک آباد درحالیکه قصد انتقال ۵ مصدوم حادثه به بیمارستان طالقانی مشهد را داشت دچار سانحه شد.

همه ۱۰ سرنشین این بالگرد در این حادثه جان باختند که ۴ نفر از آنان جزو دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران بودند در این حادثه جان باختند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر