کد خبر: 19957 A

سردار صفوی:

سردار صفوی در خصوص اینكه پیشنهاد خط مستقیم قرمز تلفنی بین ایران و آمریکا عملی می شود گفت: این موضوع را خود ایران رد کرده و این خط قرمز ارتباطی را خود ایران نپذیرفته است.

مشاور ویژه مقام معظم رهبری گفت:‌ هیچ عامل بیگانه ای در حادثه انفجار ملارد دخالت نداشته و شهادت شهید تهرانی مقدم تنها یک حادثه بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرلشگر رحیم صفوی در حاشیه مراسم اولین سالگرد شهید تهرانی مقدم درباره پیشنهاد خط مستقیم قرمز تلفنی بین ایران و آمریکا گفت: این موضوع را ایران رد کرده و نپذیرفته است.

وی در پاسخ به این سئوال که نظر شما در مورد اظهارات مقامات غربی و رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه حادثه انفجار پادگان ملارد که باعث شهادت شهید تهرانی مقدم و همکارانش شد، بااقدامات آنها مرتبط بوده است، گفت: من به عنوان یک فرد مطلع از این موضوع با اطمینان عرض می کنم که این یک حادثه بود و عناصر نفوذی در این حادثه هیچ دخالتی نداشتند.

سردار صفوی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا پیشنهاد خط مستقیم قرمز تلفنی بین ایران و آمریکا عملی می شود گفت: این موضوع را خود ایران رد کرده و این خط قرمز ارتباطی را خود ایران نپذیرفته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر