کد خبر: 18759 A

آخرین وضعیت مهدی هاشمی در بیمارستان؛

پدرم امروز صبح پیش از رفتن به دفتر کار خود، بار دیگر از مهدی عیادت کرد/ از امروز اجازه ملاقات ها تنها محدود به اقوام درجه یک شده و وکلا نیز اجازه ملاقات با برادرم را ندارند.

خواهر مهدی هاشمی گفت: صبح امروز پزشک مهدی بعد از معاینه وی به این نتیجه رسید که به دلیل آسیب‌های جدی ریوی دوره جنگ باید پیش از آنژیوگرافی تست‌های ریوی انجام شود.

فاطمه هاشمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به ملاقات امروز خانواده با مهدی هاشمی تصریح کرد: متاسفانه شب گذشته ضربان قلب و فشار مهدی افزایش یافت. علاوه بر این به دلیل مشکلات شیمیایی و ریوی دوره جنگ صبح امروز پزشک با معاینه وی تشخیص داد که باید پیش از آنژیوگرافی تست‌های ریوی انجام شود.

وی با بیان اینکه همه خانواده و همچنین آیت الله هاشمی نیز امروز برای ملاقت با مهدی به بیمارستان آمدند، گفت: پدرم امروز صبح پیش از رفتن به دفتر کار خود، بار دیگر از مهدی عیادت کرد.

هاشمی همچنین در خصوص چگونگی حضور وکلای مهدی هاشمی در بیمارستان یادآور شد: روز گذشته آقای علیزاده طباطبایی به همراه پدرم به ملاقات مهدی آمد اما از امروز اجازه ملاقات تنها محدود به اقوام درجه یک شده و وکلا نیز اجازه ملاقات با برادرم را ندارند.

مهدی هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر