کد خبر: 18734 A

محتشمی به ایلنا خبر داد:

آیت الله هاشمی از اصلاح طلبان خواستند تا با انسجام هرچه بیشتر و با معرفی کاندیدای مشخصی وارد عرصه انتخابات شوند.

دبیر کل حزب آزادی با اشاره به دیدار روز گذشته جمعی از اصلاح طلبان با آیت الله هاشمی گفت: در این جلسه مقرر شد تا اعضای جبهه اصلاح طلبان به زودی طی دیداری با سید محمد خاتمی به گفت‌و‌گو بپردازند.

مجید محتشمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه محور عمده مباحثی که در این دیدار مطرح شد بر حضور حداکثری احزاب اصلاح طلب در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری تاکید داشت.

دبیر کل حزب آزادی تاکید کرد: همچنین در این جلسه نماینده گروه‌ها ضمن ابرازی نگرانی از تدابیر نادرستی که موجب ایجاد اجماع جهانی و اعمال تحریم‌های گسترده علیه ایران شده است بر این موضوع تاکید داشتند که آمریکا در دوره جنگ، سازندگی و اصلاحات هیچ‌گاه نتوانست اروپا و سایر کشور‌ها را در اعمال تحریم‌ها با خود هم سو کند.

وی ادامه داد: در این دیدار همچنین آیت الله هاشمی نیز با تاکید بر برگزاری انتخاباتی آزاد و سالم از اصلاح طلبان خواستند تا با انسجام هرچه بیشتر و با معرفی کاندیدای مشخصی وارد عرصه انتخابات شوند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب همچنین با اعلام خبر دیدار آینده اصلاح طلبان با سید محمد خاتمی عنوان کرد: در ادامه این جلسه مقرر شد تا اعضای جبهه اصلاح طلبان به زودی طی دیداری با سید محمد خاتمی به گفت‌و‌گو بپردازند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر