کد خبر: 101039 A

در اطلاعیه‌ای؛

حزب مؤتلفه اسلامی در اطلاعیه‌ای درباره آخرین وضعیت جسمانی حبیب‌الله عسگراولادی اعلام کرد حال عمومی وی رو به بهبود است.

حزب مؤتلفه اسلامی در اطلاعیه‌ای درباره آخرین وضعیت جسمانی حبیب‌الله عسگراولادی اعلام کرد حال عمومی وی رو به بهبود است.

به گزارش ایلنا، اطلاعیه حزب موتلفه اسلامی درباره آخرین وضعیت جسمانی حبیب‌الله عسگراولادی به شرح زیر است:

با سلام و درود بر محمد و آل محمد، به استحضار مردم ولایمتدار ایران اسلامی و متدین و دوستداران حاج حبیب‌الله عسگراولادی از پیشکسوتان نهضت امام خمینی(ره) و از یاران دیرین مقام معظم رهبری، نماینده ولی فقیه در کمیته امداد امام خمینی(ره)، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌رساند، به دنبال عارضه قلبی، ایشان از یکشنبه 3/6/92 تاکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و در حال حاضر بحمدالله وضعیت ایشان رو به بهبودی است و پس از دوران نقاهت به بخش عمومی بیمارستان منتقل خواهند شد.

جناب آقای حبیب الله عسگر اولادی معتمد امام(ره) و رهبری از رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع عظام تقلید، مسئولین کشوری و لشگری و مردم متدین در سراسر کشور که پیگیر وضعیت ایشان بوده‌اند کمال تشکر و قدردانی داشته و استدعای دعا برای بهبود حال ایشان را دارند.

حزب موتلفه اسلامی همچنین از همه پزشکان ایشان و کادر درمانی بخش مراقبت‌های ویژه جهت تلاش‌های بی‌وقفه و صادقانه سپاس‌گذاری می‌نماید و با امید به فضل الهی برای شفای همه بیماران به خصوص جناب آقای عسگر اولادی، دست نیاز به سوی خداوند متعال خاضعانه برمی‌گیریم.

در پایان به استحضار می‌رساند به منظور جلوگیری از نشر اخبار غیر واقع در این باره حزب موتلفه اسلامی وضعیت جسمانی ایشان را در فرصت های مقتضی اطلاع رسانی خواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر