کد خبر: 210533 A

هفته یازدهم لیگ برتر؛

تیم فوتبال استقلال با برتری ۳ بر یک مقابل ملوان بندر انزلی به سه هفته ناکامی خود در رقابت های لیگ برتر پایان داد و با ۲۱ امتیاز موقعیت خود را در جدول صدر تثبیت کرد.

تیم فوتبال استقلال با برتری ۳ بر یک مقابل ملوان بندر انزلی به سه هفته ناکامی خود در رقابت های لیگ برتر پایان داد و با ۲۱ امتیاز موقعیت خود را در جدول صدر تثبیت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم های استقلال و ملوان از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۸:۳۰ عصر امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی و به قضاوت حسین زرگر و در حضور ۱۵ هزار تماشاگر برگزار شد که این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به سود شاگردان قلعه نویی به پایان رسید.

گل های تیم استقلال را در این دیدار امید ابراهیمی(پنالتی)، محمد قاضی در دقایق ۳۲ و ۳۹ در نیمه اول و شهباززاده در دقیقه۸۱ به ثمر رسید. تک گل تیم ملوان نیزتوسط جلال رافخایی در دقیقه ۵۵ از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

در این دیدار استقلال پس از سه هفته ناکامی و در غیاب آندو تیموریان، بازی تهاجمی را به نمایش گذاشت و از همان ابتدای بازی با حرکات عمقی و سانتر از جناحین ملوانان را تحت فشار گذاشت که در نهایت تیم استقلال در دقیقه ۳۲ روی خطای پنالتی مازیار زارع روی کرار جاسم صاحب ضربه پنالتی شد.

این ضربه را امید ابراهیمی با ضربه ای دقیق به گل برتری استقلال تبدیل کرد. دقایقی بعد حرکت تیمی استقلال از چپ با پاس عرضی شهباززاده و ضربه بغل پای فنی محمد قاضی به گل دوم آبی پوشان بدل شد تا استقلال نیمه نخست را با اندوخته لازم راهی رختکن شود.

نیمه دوم هم با حملات استقلال آغاز شد و این تیم با دو ضربه قاضی و کرار شانس رسیدن به گل سوم را داشت که بی‌نتیجه ماند. در ادامه ملوان هم برای جبران نتیجه پیش آمد و دقیقه ۵۵ صاحب ضربه پنالتی شد. این ضربه را جلال رافخایی وارد دروازه استقلال کرد تا اختلاف به حداقل برسد. دقایقی بعد مهاجم بی دقت ملوان توپ را مقابل دروازه به تیر کوبید تا میهمان یک موقعیت ایده آل گلزنی را از دست بدهد.

در ادامه مهرداد اولادی بجای رحمانی برای ملوان به بازی آمد که حضور او با شعارهای طرفداران استقلال همراه بود و این بازیکن را تحت فشار روحی قرار داد.

دقیقه ۸۳ همکاری تماشایی کرار و شهباززاده در عمق دفاع استقلال با ضربه دقیق شهباززاده به گل سوم آبی پوشان تبدیل شد تا شاگردان امیر قلعه نویی با این برد به ۳ شکست پیاپی‌ خود خاتمه دهند و ۲۱ امتیاز و با تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتورسازی در رده دوم باقی بمانند. ملوان هم با ۸ امتیاز در جایگاه پانزدهم ایستاد.

استقلال امیر قلعه نویی بازی جدول رقابت های لیگ برتر فوتبال قلعه نویی لیگ برتر ورزشگاه آزادی ملوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر