کد خبر: 210527 A

هفته یازدهم لیگ برتر؛

نیمه اول دیدار تیم های استقلال و ملوان با گل های امید ابراهیمی و محمد قاضی در دقایق ۳۲ و ۳۹ به نفع آبی پوشان به پایان رسید.

تیم فوتبال استقلال در نیمه اول دیدار با ملوان با دو گل به برتری رسید تا نشان دهد پس از سه هفته ناکامی بدنبال جبران امتیازات از دست رفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم های استقلال و ملوان از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۸:۳۰ عصر امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی و به قضاوت حسین زرگر و در حضور ۱۵ هزار تماشاگر آغاز شد که نیمه اول این دیدار با گل های امید ابراهیمی و محمد قاضی در دقایق ۳۲ و ۳۹ به نفع آبی پوشان به پایان رسید.

در این دیدار استقلال پس از سه هفته ناکامی و در غیاب آندو تیموریان، بازی تهاجمی را به نمایش گذاشت و از همان ابتدای بازی با حرکات عمقی و سانتر از جناحین ملوانان را تحت فشار گذاشت که در نهایت تیم استقلال در دقیقه ۳۲ روی خطای پنالتی مازیار زارع روی کرار جاسم صاحب ضربه پنالتی شد.

این ضربه را امید ابراهیمی با ضربه ای دقیق به گل برتری استقلال تبدیل کرد. دقایقی بعد حرکت تیمی استقلال از چپ با پاس عرضی شهباززاده و ضربه بغل پای فنی محمد قاضی به گل دوم آبی پوشان بدل شد تا استقلال نیمه نخست را با اندوخته لازم راهی رختکن شود.

استقلال بازی رقابت های لیگ برتر فوتبال لیگ برتر ورزشگاه آزادی نیمه آبی قاضی ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر