کد خبر: 210513 A

هفته یازدهم لیگ برتر؛

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در خانه مقابل پدیده مشهد تن به شکست داد تا شاگردان علیرضا مرزبان را از بحران ۳ شکست متوالی خارج کنند.

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در خانه مقابل پدیده مشهد تن به شکست داد تا شاگردان علیرضا مرزبان را از بحران ۳ شکست متوالی خارج کنند.

به گزارش ایلنا، در نخستین دیدار از هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه دیزل شهر تبریز با قضاوت محمد حسین فتاحی، گسترش فولاد این شهر میزبان پدیده مشهد بود که این بازی در پایان با یک گل به سود شاگردان مشهدی ها به پایان رسید تا شاگردان مرزبان بعد از ۳ شکست متوالی از مرز بحران عبور کنند و نخستین پیروزی بعد از بحران را در تبریز جشن بگیرند.

این دیدار سرد و کسل کننده در نیمه نخست گلی را در بر نداشت تا هر دو تیم با دست های خالی به رختکن بروند و گوش به دستورات تاکتیکی مربیان خود بسپارند بلکه در نیمه دوم بتوانند بازی متفاوت تری را به نمایش بگذارند.

البته نیمه هم بازی کیفیت بهتری پیدا نکرد و دو تیم سر در گم و تقریبا بدون پیاده کردن تاکتیکی خاص بازی را دنبال کردند تا اینکه در دقیقه ۵۹ اکبر صادقی موفق شد با ضربه سری عالی دروازه گسترش فولاد را باز کند تا گلی ۳ امتیازی را برای تیمش به ثمر برسند و همبازیان خود را از بحران خارج کند.

ذر ادامه تلاش های تبریزی ها راه به جایی نبرد و قاضی این پیکار سوت خود را به نشانه پایان بازی به صدا در آورد تا ۳ امتیاز این بازی به حساب مشهدی ها ریخته شود و شاگردان مهدی تارتار در خانه چهارمین شکست فصل را متحمل شوند.

پدیده با این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و به رده هفتم صعود کرد و گسترش فولاد با همان ۱۱ امتیاز همچنان در رده یازدهم قرار گرفت.

گسترش فولاد تبریز‌ لیگ برتر فوتبال ایران تیم پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر