کد خبر: 208107 A

هفته دهم لیگ برتر؛

تیم فوتبال ملوان انزلی اگرچه شاهد شوک عجیب مازیار زارع بود ولی باز هم نتوانست با شوک هم روی نوار پیروزی قرار بگیرد و مقابل گسترش فولاد تبریز متوقف شد تا همچنان در بحران باشد.

تیم فوتبال ملوان انزلی اگرچه شاهد شوک عجیب مازیار زارع بود ولی باز هم نتوانست با شوک هم روی نوار پیروزی قرار بگیرد و مقابل گسترش فولاد تبریز متوقف شد تا همچنان در بحران باشد.

به گزارش ایلنا، در نخستین دیدار از هفته دهم لیگ برتر، تیم ملوان بندر انزلی در ورزشگاه تختی انزلی میزبان گسترش فولاد تبریز بود که دو تیم در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا قوهای انزلی در خانه باز هم امتیازهای مهمی را از دست بدهند هر چند که در نیمه نخست مازیار زارع شوکی هم به این تیم وارد کرد ولی جواب نداد تا تیم انزلی چی ها همچنان روی نوار بحران تردد کند.

در این دیدار ابتدا در دقیقه ۲۸ محمدامین درویشی برای تبریزی ها گلزنی کرد تا ملوانان را در بهت فرو ببرد و شعارهای هواداران انزلی چی بر روی سکوها اوج بگیرد. اوج این هیجانات در دقیقه ۳۰ رقم خورد که مازیار زارع به یک باره بازوبند کاپیتانی را از بازو جدا و به زمین انداخت و تصمیم به خداحافظی ناگهانی از ملونانان گرفت. او به تماشاگران نیز ابراز احساسات کرد تا وداعی عجیب را تجربه کند که البته با پادر میانی هایی که کادر فنی داشتند این اتفاق نافرجام بماند و نیمه نخست به پایان برسد.

در نیمه دوم در دقیقه ۵۲ مازیار زارع جبران مافات کرد و با ضربه سری زیبا دروازه گسترش فولاد را باز کرد تا پاسخی به منتقدان و البته سکوهای ورزشگاه داده باشد. البته در اواخر بازی شعارای هواداران باز هم اوج گرفت و انزلی چی ها خواستار جدایی نصرت ایراندوست و حتی محجوب از این تیم شدند. در ادامه تلاش های دو تیم به نتیجه نرسید و دروازه ها باز نشد تا کار با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان برسد.

از اتفاقات تلخ این دیدار پر هیجان، اقدام تماشاگران حاضر در ورزشگاه بود که با پرتاب اشیایی به سمت زمین مسابقه باعثشدند حتی سر کمک داور این دیدار دچار شکستگی شود که توسط تیم پزشکی بانداژ شد تا این کمک داور به ادامه کار خود بپردازد.

با این نتیجه ملوان با ۸ امتیاز به رده سیزدهم جدول برسد و گسترش فولاد نیز با ۱۱ امتیاز جایگاه نهم را به خود اختصاص دهد.

ملوان بندر انزلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر