کد خبر: 208098 A

اتفاقی که نا فرجام ماند؛

این اقدام زارع که تصمیمی احساسی در واکنش به شعارهای تماشاگران بود در نوع خود عجیب بود چراکه بارها زارع از سرمربی ملوانان درخواست می کرد که او را تعویض کند ولی ایراندوست تاکید می کرد که زارع به بازی خود ادامه دهد.

کاپیتان ملوان بندر انزلی در حالیکه هنوز ۳۰ دقیقه از بازی با گسترش فولاد تبریز نگذاشته بود، بازوبند کاپیتانی را باز کرد و به زمین انداخت تا از میدان مسابقه به نشانه اعتراض به شعارهای هواداران انزلی چی خارج شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در نخستین دیدار از هفته دهم لیگ برتر، تیم ملوان بندر انزلی در ورزشگاه تختی انزلی میزبان گسترش فولاد تبریز است که از اتفاقات عجیب این بازی را مازیار زارع رقم زد.

کاپیتان قوهای انزلی که دو دستگی تماشاگردان و شعارهای آنها در ورزشگاه بر روی عملکردش تاثیر گذاشته بود، دقایقی پس از آن که ملوان گلی را از تیم تبریزی دریافت کرد به یک باره بازوبند کاپیتانی را از بازو جدا و بر روی زمین انداخت و اقدام به خروج از زمین گرفت که با پادر میانی نصرت ایراندوست و کادر فنی ملوانان، کاپیتان قوها به زمین مسابقه برگشت و داور این دیدار نیز با دادن یک کارت زرد وی را جریمه کرد.

تصمیمی احساسی زارع در واکنش به شعارهای تماشاگران در نوع خود عجیب بود، چراکه بارها زارع از سرمربی ملوانان درخواست می کرد او را تعویض کند، ولی ایراندوست تاکید می کرد او باید به بازی خود ادامه دهد. تماشاگران نیز منسجم تر از قبل به تشویق زارع پرداختند تا به نوعی خداحافظی احساسی کاپیتان خود را نافرجام بگذارند.

به نظر می رسد اوضاع در باشگاه ملوان پس از این بازی به شدت وخیم تر خواهد شد و این تصمیم زارع قطعا تبعاتی را به همراه خواهد داشت.

بازی زمین فولاد لیگ برتر عجیب اقدام خداحافظی دقیقه زارع بازوبند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر